ESKA XD - wszystkie odcinki w jednym miejscu! Czym żyliśmy do tej pory?

2021-01-30 18:16 jj
ESKA XD - The Best Of: baw się z nami i zobacz najlepsze momenty programu!
Autor: RADIO ESKA ESKA XD - The Best Of: baw się z nami i zobacz najlepsze momenty programu!

ESKA XD to jeden z Waszych ulubionych programów. Co tydzień sprawdzaliśmy dla Was najistotniejsze informacje nie tylko ze świata show-biznesu, ale również testowaliśmy różne formy aktywności. Teraz na ESKA.pl znajdziecie wszystkie odcinki ESKA XD!

ESKA xD sezon 1 to program, w którym mieliście okazję zobaczyć, w jaki sposób kreatywnie spędzić czas w domu, na zewnątrz, jakie gadżety elektroniczne są Wam potrzebne, czy chociażby co słychać u gwiazd show-biznesu. Nasi dziennikarze sprawdzali dla Was skuteczne sposoby na domowy fitness, grali w gry komputerowe, dzięki którym łatwiej było Wam wybrać ten najciekawsze, a także byliśmy w najdziwniejszych miejscach na świecie, gdzie ciało się wartego uwagi. Jak wyglądała ta podróż pełna atrakcji przez wszystkie odcinki?

TikTok challenge taneczny | ESKA XD - Fit vlog #12

ESKA XD - odcinek 15

Tym razem Natalia Krystek, która z każdą gwiazdą jest za pan brat, sprawdziła jaki sposób na bycie wiecznie młodą ma Jennifer Lopez i Halle Berry. Mamy dla Was również garść informacji czy Diesel może być ekologiczny jak elektryk? Na to pytanie odpowiada w swoim kąciku Prosto z salonu, Marcin Procki.

ESKA XD - odcinek 14

Kasia Węsierska, sprawdziła jak skutecznie zrobić dziesięć tysięcy kroków. Natalia Krystek, postanowiła prześwietlić największe gwiazdy show-biznesu, które straciły swój majątek.

ESKA XD - odcinek 13

Zamknięte siłownie nie muszą wcale być przeszkodą w zadbaniu o tężyznę fizyczną. W trzynastym odcinki przedstawiliśmy Wam również bardzo drogi prezent, który Cardi B podarowała swojemu mężowi. 

ESKA XD - odcinek 12

Jak zachwycić makijażem, czy bycie eko popłaca, a także najlepsze gry, które koniecznie trzeba sprawdzić. Tak w skrócie prezentował się 12. odcinek ESKA XD. 

ESKA XD - odcinek 11

W 11. odcinku postawiliśmy na niezawodne samochody, które nie potrzebują częstej wizyty u mechanika.

ESKA XD - odcinek 10

W odsłonie dziesiątej Waszego ulubionego formatu, mogliście dowiedzieć się o tym, że buldog został burmistrzem, Kasia Węsierska z Radia ESKA testowała fit słodycze, a dla fanów polskiej muzyki, mieliśmy ciekawostki o Lanberry, Marii Sadowskiej i Darii Zawiałow. 

ESKA XD - odcinek 9

Adele reklamująca środki na odchudzanie i Lil Wayne, który stracił dziewczynę - to były główne tematy dziewiątego odcinka naszego programu ESKA XD.

ESKA XD - odcinek 8

Jak bawią się gwiazdy na urodzinowych imprezach? Jeżeli jesteście ciekawi, sprawdźcie ósmy odcinek ESKA XD. Oprócz plotek ze świata show-biznesu, czeka tam również na Was test diety fast food. 

ESKA XD - odcinek 7

To nie był zwykły odcinek! W trakcie realizowania, okazało się, że znana i lubiana z anteny Radia ESKA Ava Max, lubi inspirować się innymi artystami, w tym również z Polski. Poznaliśmy tą tajemnicę.

ESKA XD - odcinek 6

W szóstej odsłonie ESKA XD postanowiliśmy, że nauczymy Was gry w golfa, oraz płacenia za zakupy... palcem. Sprawdziliśmy także sposoby gwiazd na wieczną młodość.

ESKA XD - odcinek 5

To był ewidentnie odcinek na piątkę z plusem. Odkryliśmy dla Was Chatkę Hagrida w domu gwiazdy, a także czy sprzątanie mieszkania pomoże w zrzuceniu zbędnych kalorii. 

ESKA XD - odcinek 4

Aby stworzyć czwarty odcinek, musieliśmy dokładnie prześwietlić Viki Gabor - okazuje się że ta młoda wokalistka skrywa pewną tajemnicę. Jaką? Koniecznie obejrzyjcie!

ESKA XD - odcinek 3

Trzeci odcinek Waszego ulubionego programu ESKA XD był przede wszystkim dla fanów motoryzacji, a także sprawdzaliśmy jak za pierwszym razem skutecznie nauczyć się gry w tenisa. 

ESKA XD - odcinek 2

Diety gwiazd, to był temat przewodnik drugiego odcinka programu ESKA XD. Oprócz tego, mogliście zobaczyć czy nasza specjalistka od hitów na czasie, Kasia Węsierska zrzuci 1,5 kg w ciągu tygodnia.

ESKA XD - odcinek 1

W pierwszy odcinku ESKA xD postanowiliśmy sprawdzić dla Was jakie słuchawki są idealne do komputera, a także czy joga może być ciężka... w pojedynkę.

Najnowsze