Skoki narciarskie, test opon zimowych i pojedynek Elif kontra Sekrety Friday. Już jest nowy odcinek ESKA XD

2021-11-19 13:04
Skoki narciarskie, test opon zimowych i pojedynek Elif kontra Sekrety Friday. Już jest nowy odcinek ESKA XD
Autor: RADIO ESKA Skoki narciarskie, test opon zimowych i pojedynek Elif kontra Sekrety Friday. Już jest nowy odcinek ESKA XD

Fani skoków narciarskich będą bardzo zadowoleni z nadchodzącego odcinka ESKA XD. Przygotowaliśmy dla Was specjalny trening, przez który muszą przejść zawodnicy tej dyscypliny. Oprócz tego sprawdziliśmy, którym oponom zimowym warto się przyjrzeć, a także czy serial Elif może konkurować z Sekretami Friday. Sprawdźcie nowy odcinek ESKA XD na ESKA.pl.

ESKA XD 36 przed wami! Zimowe a może całoroczne? Marcin przyjrzał się testom opon na zbliżający się sezon. W filmie możecie zobaczyć, jakie testy muszą przejść zimówki. Co dalej? Sport! Rusza kolejny sezon Pucharu Świata w kokach narciarskich! A zastanawialiście się co wpływa na formę skoczków? Kiedyś kultowa była bułka z bananem Adama Małysza. A teraz? Kasia sprawdziła, co jedzą i jak trenują profesjonalni skoczkowie narciarscy.

Kultowy Elif? A może wschodząca gwiazda tureckich seriali Zapukaj do moich drzwi? Czas na pojedynek telewizyjnych hitów. Zobaczcie, co łączy i czym różnią się te produkcje. Wpisujesz w YouTube Friday i natychmiast wyskakuje ci: Riton x Nightcrawlers - Friday ft. Mufasa & Hypeman. Ale czy wiecie, że ten kawałek ma wiele wspólnego z innym utworem nagranym 30 lat temu? Czas na odkrywanie muzycznych tajemnic w ESKA XD!

ESKA XD #036 - SKOKI NARCIARSKIE, TEST ZIMÓWEK, ELIF, SEKRETY FRIDAY
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze