Skoki narciarskie, test opon zimowych i pojedynek Elif kontra Sekrety Friday. Już jest nowy odcinek ESKA XD

2021-11-19 13:04
Skoki narciarskie, test opon zimowych i pojedynek Elif kontra Sekrety Friday. Już jest nowy odcinek ESKA XD
Autor: RADIO ESKA Skoki narciarskie, test opon zimowych i pojedynek Elif kontra Sekrety Friday. Już jest nowy odcinek ESKA XD

Fani skoków narciarskich będą bardzo zadowoleni z nadchodzącego odcinka ESKA XD. Przygotowaliśmy dla Was specjalny trening, przez który muszą przejść zawodnicy tej dyscypliny. Oprócz tego sprawdziliśmy, którym oponom zimowym warto się przyjrzeć, a także czy serial Elif może konkurować z Sekretami Friday. Sprawdźcie nowy odcinek ESKA XD na ESKA.pl.

ESKA XD 36 przed wami! Zimowe a może całoroczne? Marcin przyjrzał się testom opon na zbliżający się sezon. W filmie możecie zobaczyć, jakie testy muszą przejść zimówki. Co dalej? Sport! Rusza kolejny sezon Pucharu Świata w kokach narciarskich! A zastanawialiście się co wpływa na formę skoczków? Kiedyś kultowa była bułka z bananem Adama Małysza. A teraz? Kasia sprawdziła, co jedzą i jak trenują profesjonalni skoczkowie narciarscy.

Kultowy Elif? A może wschodząca gwiazda tureckich seriali Zapukaj do moich drzwi? Czas na pojedynek telewizyjnych hitów. Zobaczcie, co łączy i czym różnią się te produkcje. Wpisujesz w YouTube Friday i natychmiast wyskakuje ci: Riton x Nightcrawlers - Friday ft. Mufasa & Hypeman. Ale czy wiecie, że ten kawałek ma wiele wspólnego z innym utworem nagranym 30 lat temu? Czas na odkrywanie muzycznych tajemnic w ESKA XD!

ESKA XD #036 - SKOKI NARCIARSKIE, TEST ZIMÓWEK, ELIF, SEKRETY FRIDAY
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze