Ile zarabiają piłkarze? Piosenki na Euro 2021 oraz auto dla całej rodziny. ESKA XD odcinek 24

2021-06-02 14:12
Ile zarabiają piłkarze? Piosenki na Euro 2021 oraz auto dla całej rodziny. ESKA XD odcinek 24
Autor: RADIO ESKA Ile zarabiają piłkarze? Piosenki na Euro 2021 oraz auto dla całej rodziny. ESKA XD odcinek 24

ESKA XD tym razem przygotowała dla Was mnóstwo potrzebnych informacji, którymi możecie wymienić się ze znajomymi w trakcie spotkań na plaży czy na spacerze. Zdradzamy Wam ile zarabiają piłkarze, którzy aktorzy z tureckich seriali są najprzystojniejsi, oraz sprawdzamy jakie auto nadaje się dla całej rodziny.

ESKA XD odcinek 24 już jest! Koniecznie musicie sprawdzić, co tym razem dla Was przygotowaliśmy w naszym czołowym programie na ESKA.pl. Liczy się nie tylko fabuła i intrygi. W tureckich serialach nie brakuje przystojniaków, którzy potrafią złamać serce. Do kogo wzdycha się najbardziej? Stworzyliśmy ranking TOP10 największych przystojniaków z tureckich seriali. Auto na wakacje? Musi być duże, praktyczne, niedrogie? A może szybkie i zwinne, żeby nie stać w korku. Fajnie jakby w środku można byłoby się przespać, bo z rezerwacją hotelu coś poszło nie tak. Oto przegląd aut idealnych na wakacyjny wypoczynek. Kiedyś królowała Jarzębina i Koko Koko Euro spoko. Na szczęście to już dawno za nami. Ale na Euro zawsze musiał być hit. Zarabiają miliony, jeżdżą niesamowitymi samochodami i mieszkają w bajecznych domach. Polscy piłkarze zarabiają nie tylko na graniu w piłkę. Przyjrzeliśmy się czołówce naszych zawodników i ich zarobkom. Jest czego zazdrościć.

ESKA XD #024 - pieniądze polskich piłkarzy, hity na Euro, przystojniacy z tureckich seriali
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze