ESKA XD - jakimi furami jeździła królowa Elżbieta i co łączy Chadę z Aviciim? Zobacz 58. odcinek ESKA XD

i

Autor: RADIO ESKA ESKA XD - jakimi furami jeździła królowa Elżbieta i co łączy Chadę z Aviciim? Zobacz 58. odcinek ESKA XD

ESKA XD - jakimi furami jeździła królowa Elżbieta i co łączy Chadę z Aviciim? Zobacz 58. odcinek ESKA XD

2022-09-24 20:03

Już jest nowy odcinek Waszego ulubionego cyklu ESKA XD. 58. odcinek szczególnie zainteresuje wszystkich miłośników nieodżałowanej królowej Elżbiety II, a także między innymi Aviciiego i Chady. Sprawdźcie nowy odcinek ESKA XD na ESKA.pl!

Nowy odcinek ESKA XD jest już odstępny, a w nim masa ciekawostek! Z 58. odcinka waszego ulubionego programu dowiecie się między innymi jakie były ulubione samochody królowej Elżbiety II, poznacie streamerów, którzy w sieci pokazują nieco za dużo, oraz posłuchacie o popularnych muzykach, którzy odeszli od nas zbyt wcześnie.

ESKA XD - zobacz 58. odcinek programu

Czym jeździła królowa Elżbieta II? Plotki głoszą, że miała ponad 30 samochodów. Była wierna brytyjskim markom i miała swoje ulubione modele. Więcej o tym zdradza Marcin Procki. Ponadto w 58. odcinku - IRL co to znaczy? Kim są streamerzy, którzy pokazują swoje codzienne życie bez jakiegokolwiek upiększania. Natalia Krystek przybliża sylwetkę Frania, Bandury i Zonego. 

Avicii, Chada, XXXtentacion, Big Scythe - co ich łączy? Wszyscy odeszli za wcześnie. Przedstawiamy muzyków, których śmierć zaskoczyła fanów i całe środowisko muzyczne. Oddajcie się zadumie i napiszcie w komentarzu, kogo Wam najbardziej brakuje. Na deser posłuchacie zaś o niezwykłych wynalazkach polskich studentów. Bezprzewodowy termometr, interaktywna przyłbica, inteligentna laska - o tym wszystkim opowie wam Artur Jarząbek.

ZOBACZ TAKŻE: ESKA XD - wszystkie odcinki w jednym miejscu! Czym żyliśmy do tej pory?

FRANIO I BANDURA, INTELIGENTNA LASKA, FURY KRÓLOWEJ, AVICII I CHADA | ESKA XD #058