Jak zrobić trening do piosenek Ekipy? Komu kibicować na Igrzyskach w Tokio? ESKA XD odcinek 25

2021-06-18 11:04
Jak zrobić trening do piosenek Ekipy? Komu kibicować na Igrzyskach w Tokio? ESKA XD odcinek 25
Autor: RADIO ESKA Jak zrobić trening do piosenek Ekipy? Komu kibicować na Igrzyskach w Tokio? ESKA XD odcinek 25

To jest ten moment, na który wyczekiwali wszyscy fani ESKA XD. Już jest nowy odcinek, w którym między innymi sprawdzimy, czy można zrobić trening do piosenek Ekipy. Przybliżymy Wam sylwetki Friza, Tromby, Wersow i Mini Majka, a Robert Korzeniowski opowie co nieco o Igrzyskach w Tokio.

ESKA XD odcinek 25, to dawna informacji nie tylko ze świata internetu, ale również przeniesiemy się na sportowe areny. Natalia Krystek-Lesiak postanowiła prześwietlić najbardziej znaną Ekipę w Polsce. Czy wiecie wszystko o najpopularniejszych Youtuberach w Polsce? Od czego zaczynał Friz? Jak poznali się z Trombą? Odkryjemy również tajemnicę dziewczyny Mini Majka. Kasia Węsierska za to sprawdzi, czy przy numerach 3KIPA, Zaebyście i Zygzak da się zrobić porządny trening. Ile spaliła kalorii tańcząc układy z tych kawałków? Marcin Procki opowie Wam jak nie dać się oszukać przy zakupie samochodu, gdy trafimy na typowego Mirka handlarza. Wojtek Góralski za to porozmawia z Robertem Korzeniowskim i przedstawi sylwetki polskich sportowców, którzy będą reprezentowali nasz kraj w trakcie tegorocznej olimpiady w Tokio.

ESKA XD #025 - EKIPA, IGRZYSKA TOKIO, SPRZEDAWCY SAMOCHODÓW
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze