Eska XD: jak buldog został burmistrzem, test fit słodyczy i nie tylko. Zobacz 10. odcinek!

2020-11-13 14:00
Eska XD: jak buldog został burmistrzem, test fit słodyczy i nie tylko. Zobacz 10. odcinek!
Autor: Radio Eska, ESKA XD Eska XD: jak buldog został burmistrzem, test fit słodyczy i nie tylko. Zobacz 10. odcinek!

To już 10. odcinek serii ESKA XD, którą uwielbiacie! W najnowszym odcinku zobaczycie jak pies rasy buldog został burmistrzem, a także będziecie mieli okazję zobaczyć, jak Kasia Węsierska z Radia ESKA testuje fit słodycze. To jednak nie koniec atrakcji! Czeka na was coś jeszcze. Koniecznie obejrzyjcie najnowszy odcinek ESKA XD.

Eska XD: jak buldog został burmistrzem, test fit słodyczy i nie tylko. 10. odcinek waszego ulubionego formatu śmiga już na ESKA.pl. To program, w którym każdy czytelnik ma okazję zobaczyć niesamowite, a czasem nawet niecodzienne rzeczy. Możecie zainspirować się kreatywnymi pomysłami na spędzenie czasu, a także poznać ciekawostki ze świata show-biznesu i nie tylko. W najnowszym, dziesiątym odcinku specjalistka od Hitów na Czasie - Kasia Węsierska zrobi na waszych oczach test fit słodyczy. Czy czekolada bez cukru smakuje tak samo, jak ta z cukrem? Dodatkowo dowiecie się jak pies rasy buldog został burmistrzem, a także czym Małgorzata Rozenek, znana jako perfekcyjna pani domu karmi swoje dziecko.

Oprócz tego czeka na was namiastka muzyki z Lanberry, Marią Sadowską i Darią Zawiałow. Nie możecie tego przegapić. Ten materiał zrobi wam dzień. ESKA XD rządzi!

ESKA XD #010
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze