Friz podbił TikToka! 3KIPA viralem w aplikacji. Youtuber rozdaje tam pieniądze dla fanów!

i

Autor: Kadr z filmu EKIPA - 3KIPA z kanału EKIPA Friz podbił TikToka! 3KIPA viralem w aplikacji. Youtuber rozdaje tam pieniądze dla fanów!

Friz podbił TikToka i rozdaje tam pieniądze fanom! Ty też możesz dostać kasę od Youtubera

2021-03-12 13:07

Friz po raz kolejny okazał się królem internetu. Youtuber, który wraz ze swoimi przyjaciółmi wydał singiel promujący debiutancki album Sezon 3, stał się viralem na TikToku. Nie bez powodu, ponieważ influencer zorganizował konkurs, w którym można wygrać pieniądze. Jak to zrobić?

Friz podbił TikToka! Utwór 3KIPA jest już wszędzie, możecie go nawet usłyszeć na naszej antenie! W piątek, 12 marca 2021 roku, miał premierę w ramach New Music Friday. Piosenka pojawiła się również na TikToku i bardzo szybko zdobyła popularność. Fragment refrenu, który Friz wrzucił w aplikacji, stał się viralem. Zobaczyło go ponad 2 miliony osób (stan na 12.03.2021) i ta liczba ciągle rośnie. Do 3KIPA stworzono już ponad 20 tysięcy filmów. Powód jest bardzo prosty - do wygrania jest kasa. Ile? Sprawdziliśmy to dla Was!

Friz przebił Selenę Gomez i został pochwalony przez jej fanów. Ten wyczyn robi wrażenie

Kobiety kontra mężczyźni | ESKA XD #018

Friz podbił TikToka! Jak zgarnąć nagrodę?

Premiera płyty Ekipa zbliża się wielkimi krokami. W związku z tym Karol Wiśniewski postanowił udowodnić, kto jest prawdziwym królem internetu. Singiel 3KIPA bije rekordy popularności. Na TikToku Youtuber zorganizował konkurs, w którym widzowie, którzy nagrają wideo pod krótki fragment utworu, mają szansę zgarnąć pieniądze. Friz ogłosił zabawę na swoim Instagramie w relacji. Do wygrania jest 1000 złotych. 

Ekipa Friza w miłosnym teledysku! Tego się nie spodziewaliście

Co należy zrobić, żeby wygrać w tym konkursie? Wystarczy nagrać swoją interpretację tanecznego trendu do utworu 3KIPA. Zwycięzca zostanie wyłoniony przez członków EKIPY. Niestety Wiśniewski nie zdradził do kiedy można tworzyć wideo na TikToku do debiutanckiego singla.

Sonda
Jak podoba Ci się najnowsza piosenka EKIPY?