ESKA xD - nowy program, dzięki któremu z uśmiechem otworzysz weekend!

i

Autor: Radio ESKA / ESKA.pl ESKA xD - nowy program, dzięki któremu z uśmiechem otworzysz weekend!

ESKA xD - pierwszy odcinek już jest, a w nim FIT VLOG od Kasi Węsierskiej, Domowe Igraszki i gwiazdy w bikini!

2020-09-11 18:11

ESKA xD to nowy format, dzięki któremu będziecie najlepiej poinformowani na spotkaniach ze znajomymi. W kilkuminutowej pigułce znajdziecie najważniejsze informacje. Sprawdźcie ESKA XD już teraz na ESKA.pl.

ESKA xD to program, w którym będziecie mieli okazję zobaczyć, w jaki sposób kreatywnie spędzić czas w domu, na zewnątrz, jakie gadżety elektroniczne są Wam potrzebne, czy chociażby co słychać u gwiazd show-biznesu. W pierwszym odcinku Kasia Węsierska, nasza specjalistka od Hitów na czasie, podzieliła się z Wami ciekawymi pozycjami z… jogi i sprawdziła, czy joga zrobi z ciebie Boga.

Oprócz tego, ESKOWY gamer Damian Wilczyński pokaże Wam grę swojego dzieciństwa. Nasz dziennikarz pokazuje również inne ciekawe produkcje, w które warto zagrać. Natalia Krystek poplotkuje z Wami o Kim Kardashian, Tomie Hanksie, a także o gwiazdach serialu Riverdale. Marcin Procki pokaże Wam ciekawe gadżety, między innymi do nauki. Dopasuje komputer do Waszych potrzeb. Możecie również zobaczyć jakie słuchawki i drukarkę kupić do swojego domowego zacisza. 

ESKA XD #001