Te gwiazdy nie mają matury! Eurowizja na ostatniej prostej. Nowy odcinek ESKA XD

2021-04-23 12:56
Te gwiazdy nie mają matury! Eurowizja na ostatniej prostej. Nowy odcinek ESKA XD
Autor: Radio ESKA Te gwiazdy nie mają matury! Eurowizja na ostatniej prostej. Nowy odcinek ESKA XD

Najnowsza odsłona Waszego ulubionego programu ESKA XD już jest. Dowiecie się, w których samochodach lepiej nie mieć wypadku. Zajrzymy również do Holandii i sprawdzimy kto może wygrać tegoroczną Eurowizję, a także które gwiazdy nie mają matury. Już teraz sprawdźcie nowy odcinek ESKA XD na ESKA.pl.

ESKA XD odcinek 21, to porządna dawka informacji, dzięki której możecie zabłysnąć w trakcie spotkania ze swoimi znajomymi. W najnowszej odsłonie, Marcin Procki przyjrzał się gnieceniu blachy i sprawdził, którymi autami lepiej nie mieć wypadku. Hanczak sprawdził, kto ma największe szanse na wygraną w tym roku i gdzie w tym zestawieniu, znalazła się Polska. Jeżeli zastanawialiście się kiedykolwiek dlaczego w tureckich serialach jest mniej odcinków niż w polskich, to tą zagwozdkę wytłumaczy Wam Natalia Krystek. Będzie też wielki test! Mięso roślinne kontra mięso zwierzęce. Czy jest różnica? Czy w teście smakowym da się z łatwością rozróżnić co jest burgerem wege? I najważniejsze! Gwiazdy bez matury. Kayah czy Dawid Kwiatkowski - to między innymi te gwiazdy wzięliśmy na tapetę. Rozsiądźcie się wygodnie w swoich fotelach, sofach i kanapach i odpalcie nowy odcinek ESKA XD już teraz.

ESKA XD #021 - Eurowizja, Więzień miłości, mięso z roślin, gwiazdy bez matury
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze