Prima MMA i TOP 5 UNCHARTED poza podium. 41. odcinek ESKA XD już jest!

2022-01-28 15:41
Prima MMA i TOP 5 UNCHARTED poza podium. 41. odcinek ESKA XD już jest!
Autor: RADIO ESKA Prima MMA i TOP 5 UNCHARTED poza podium. 41. odcinek ESKA XD już jest!

Prima MMA to gala, na którą czekają fani sportów walki. O tym między innymi opowiemy Wam w 41. odcinku ESKA XD. Oprócz tego sprawdzimy jak wyglądają przygotowania do premiery gry Uncharted. Rozsiądźcie się wygodnie i sprawdźcie 41. odcinek ESKA XD na ESKA.pl.

Jeszcze jest okazja, żeby spróbować morsowania. To podobno dobre dla zdrowia. Ale trzeba mieć nerwy ze stali. Kasia Węsierska udowadnia, że żadnej temperatury się nie boi. Już niebawem do kin wchodzi długo oczekiwana filmowa adaptacja gry Uncharted. Dlatego przyglądamy się bohaterom gier i filmów i sprawdza kto wypadł najlepiej. Natalia przygotowała dla was wyjątkowy ranking. Mateusz Fuczyło sprawdził jak ugotować hit. Z pewnością kojarzycie kawałek Do It To It. Ten utwór powstał na bazie innej piosenki. Ale historia jest bardziej skomplikowana. Zobaczcie skąd się wziął kawałek wypromowany przez ACRAZE. Prime MMA już 19 lutego 2022. To nowa federacja, której włodarzem jest Kasjusz Życiński. Zobaczymy m.in. Lorda Kruszwila, Adriana Salomona, Jasia Kapelę, Damiana Stiflera Zduńczyka i Kamerzystę. Kto jeszcze będzie walczyć?

ESKA XD #041 - MORSOWANIE, PRIME MMA, UNCHARTED, ACRAZE
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze