Ekipa Friza - ESKA XD

i

Autor: Daniel Szura; ESKA 50. odcinek ESKA XD.

Ekipa Friza i ich luksusowe życie. Zobacz, jak wygląda w 50. odcinku ESKA XD

2022-06-11 13:53

Już jest nowy odcinek Waszego ulubionego cyklu ESKA XD. W 50. odsłonie pokazujemy wam między innymi, jak wygląda luksusowe życie Friza oraz reszty jego Ekipy. Jesteście ciekawi, jak wygląda ich willa? Ile mają nieruchomości? Jakimi samochodami jeżdżą oraz ile zarabiają w ciągu roku? Jeśli tak, to musicie to obejrzeć!

ESKA XD to wasz ulubiony program, w którym nasi prowadzący opowiadają o ciekawostkach ze świata muzyki, kina i telewizji. Nie brakuje także tematów lifestylowych czy sportowych. ESKA XD to wszystko to, co na czasie. Jest już nowy odcinek naszego cyklu. Dlaczego warto go obejrzeć? Dowiecie się w nim ciekawostek o luksusowym życiu Ekipy Friza!

ZOBACZ TAKŻE: Wyjazd na wakacje z Ekipą? To jest możliwe! Zobowiązujące słowa Friza

ESKA XD - odcinek 50. Ekipa Friza

Jeśli są tutaj osoby zainteresowane życiem Ekipy Friza, to najnowszy odcinek naszego programu ESKA XD jest dla was pozycją obowiązkową. Zastanawialiście się kiedyś, jak wygląda słynna willa, w której mieszkają? Albo ile ich w ogóle mają? Mamy dla was odpowiedź!

TAK WYGLĄDA LUKSUSOWE ŻYCIE EKIPY FRIZA | ESKA XD - Radio Eska #50

Friz i jego grupa przyjaciół mogą pochwalić się luksusową willą pełną atrakcji. Wiadomo, że miesięcznie płacą za nią aż 80 tysięcy złotych! To jednak nie wszystko, ponieważ jakiś czas temu Friz kupił inną nieruchomość o wartości 7 miliona złotych. Warto również dodać, że oba domy potrzebują podjazdów i dużej przestrzeni na ich luksusowe samochody. O tych markach niektórzy mogą tylko pomarzyć. Wiemy także, ile Ekipa zarobiła przez rok. Szczegóły znajdziecie w nowym odcinku ESKA XD, który dostępny jest wyżej.

ZOBACZ TAKŻE: Friz pokazał ZA DUŻO?! Reakcja jego kolegów mówi wszystko

Sonda
Kogo z Ekipy Friza lubisz najbardziej?

Ekipa Friza - kim są?

Ekipa Friza to najpopularniejsi influencerzy w Polsce. Nagrywają materiały na YouTube oraz profesjonalnie prowadzą Instagrama. Grupa znajomych ma też swój sklep online, który nazywa się EKIPATONOSI. Można tam kupić gadżety związane z influencerami. Zajmują się również muzyką. Ich najpopularniejsze piosenki to 3KIPA, Zygzak i Napad na bank.