ESKA XD odcinek 32: trenuj jak Robert Lewandowski

2021-09-24 14:22
ESKA XD odcinek 32: trenuj jak Robert Lewandowski i idealny samochód dla kobiet
Autor: RADIO ESKA ESKA XD odcinek 32: trenuj jak Robert Lewandowski i idealny samochód dla kobiet

To bardzo ciekawy odcinek dla wszystkich fanów nie tylko Roberta Lewandowskiego, ale również seriali Promyk nadziei, Kozacka miłość czy Przysięga. Oprócz tego sprawdzimy jaki powinien być idealny samochód dla kobiety. Zobaczcie najnowszy odcinek ESKA XD.

ESKA XD odcinek 32, to kolejna porcja ciekawych informacji. Promyk nadziei, Kozacka miłość, Przysięga - to seriale, gdzie głównym motywem jest miłość, zdrada i wielkie emocje. Ale czy gwiazdy tych produkcji mogą pochwalić się, że znalazły w życiu miłość? Natalia zajrzała za kulisy, prześledziła social media i już zna odpowiedź.

Z kolei selekcjoner reprezentacji Polski Paulo Sousa powołał kadrę zawodników na październikowe zgrupowanie drużyny narodowej oraz mecze eliminacji mistrzostw świata 2022 z San Marino i Albanią. W spotkaniu z San Marino oficjalnie z biało-czerwonymi barwami pożegna się Łukasz Fabiański, który zakończył reprezentacyjną karierę. Na boisku znów zobaczymy Roberta Lewandowskiego, a Kasia Węsierska sprawdziła jak trenuje i co je najlepszy polski piłkarz. I wiecie co? Nie było lekko! Przekonajcie się sami!

ESKA XD #032 - PRZYSIĘGA, KOBIECE SAMOCHODY, LEWANDOWSKI, DRAKE
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze