ESKA XD: przygotowania do FAME MMA 11 i najlepsze samochody polskiej policji. Zobacz 30. odcinek

i

Autor: RADIO ESKA ESKA XD: przygotowania do FAME MMA 11 i najlepsze samochody polskiej policji. Zobacz 30. odcinek

ESKA XD - 30. odcinek o Fame MMA i najlepszych samochodach polskiej policji!

2021-08-30 13:01

30. odcinek programu ESKA XD już czeka na Was! Koniecznie sprawdźcie jak zorganizować sobie ćwiczenia, które również robią zawodnicy FAME MMA. Zdradzimy Wam jak powstają hitowe tureckie seriale, a także zerkniemy na flotę polskiej policji.

ESKA XD odcinek 30. FAME MMA 11 już 2 października. Zawodnicy zagwarantują emocje na wysokim poziomie. Prawdziwym hitem będzie pojedynek Borysa Mańkowskiego z Normanem Parke. W oktagonie pojawi się również Wojtek Przeździecki, znany jako WiP Bros. Jego rywalem będzie znany wszystkim Sylwester Wardęga. Przygotowania do walki to mordercze treningi i wyjątkowa dieta. Ale czy można się przygotować do takiej gali w domu? Postanowiliśmy to sprawdzić. 

Fame MMA 11 KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY. Kto walczy na Fame MMA 11?

Promyk nadziei, Elif, Kozacka miłość to bez wątpienia bardzo popularne obecnie seriale. Tysiące widzów zasiada przed telewizorami, żeby śledzić ich zawiłe losy. Ale gwiazdy tych seriali prywatnie rzadko przypominają swoich telewizyjnych bohaterów. Natalia przyjrzała się im z bliska. Rzadko wyjeżdżają na akcję, ale jak już się pojawią, trudne je przegapić. Zobaczcie super policyjne samochody. To radiowozy do zadań specjalnych.

ESKA XD - wszystkie odcinki w jednym miejscu! Czym żyliśmy do tej pory?

ESKA XD #030 - FAME MMA 11, KOZACKA MIŁOŚĆ, SEKRETY PIŁKARZY