Fame MMA 13: jak mieszkają gwiazdy federacji? Kto wystąpi na gali? Zobacz 44. odcinek ESKA XD

2022-03-10 15:08
ESKA XD
Autor: RADIO ESKA

Jesteście ciekawi jak mieszkają gwiazdy, które spotykają się w oktagonie na Fame MMA? Sprawdziliśmy to specjalnie dla Was. Oprócz tego, prezentujemy Wam sylwetki osób, które pojawią się na trzynastej odsłonie Fame'u. Obejrzyjcie już teraz 44. odcinek ESKA XD.

Dziś to bohaterowie wojny w Ukrainie. Ale sława braci Kliczko obiegła cały świat już wcześniej. W historii znakomitych sportowców jest też polski wątek. Karta walk Fame MMA 13 to dziewięć pojedynków. W walce wieczoru zmierzą się Sergiusz Nitrozyniak Górski i Paweł Unboxall Smektalski. Ostro będzie w oktagonie, ale dużo działo się też przed samą galą. Apartamenty, nowoczesny wystrój, na bogato? Zobaczcie jak mieszkają gwiazdy FAME MMA. Natalia prześledziła media zawodników i wybrała najciekawsze miejsca. Muzyka podczas ćwiczeń jest ważna. Czy są takie utwory, które zmuszą nasz organizm do większego wysiłku? Kasia postanowiła to sprawdzić.

ESKA XD #044 - FAME MMA 13, BRACIA KLICZKO, MUZYKA DO BIEGANIA
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze