Adele reklamuje środki odchudzające? Lil Wayne nie ma już dziewczyny? Obejrzyj 9. odcinek ESKA XD

i

Autor: NBC/ SNL/Ferrari Press/East News Adele reklamuje środki odchudzające? Lil Wayne nie ma już dziewczyny? Obejrzyj 9. odcinek ESKA XD

Adele reklamuje środki odchudzające? Lil Wayne nie ma już dziewczyny? Obejrzyj 9. odcinek ESKA XD

2020-11-06 14:04

Mamy dla Was kolejny fascynujący odcinek ESKA XD. Tym razem zajmujemy się w nim amerykańskimi gwiazdami. Czy Adele reklamuje środki odchudzające? Lil Wayne za to podobno stracił dziewczynę. Czy to prawda? Obejrzyjcie już teraz 9. odcinek ESKA XD na ESKA.pl.

ESKA XD odcinek 9. to niesamowita dawka newsów, dzięki którym poczujesz, że jesteś na bieżąco. Tym razem Piotrek Bukowski przygotował dla Was między innymi historię dwóch chłopaków, którzy nadają komputerom drugie życie i oddają je potrzebującym. Marcin Procki postanowił sprawdzić, które samochody nigdy nie weszły na linię produkcyjną. Nasz specjalista od gier, Damian Wilczyński testuje najnowsze gry, które warto sprawdzić jesienią, a Kasia Węsierska chudnie w oczach w ciągu trzeci dni! Natalia Krystek, która specjalizuje się w plotkach ze świata show-biznesu opowie Wam o Adele, która pozbyła się zbędnych kilogramów i otrzymuje propozycje reklamowe, a wszystko wskazuje na to, że Lil Wayne stracił miłość swojego życia. Obejrzyj już teraz najnowszy odcinek ESKA XD na ESKA.pl.

ESKA XD #009