Wszystko o High League 2, zimowe igrzyska olimpijskie i przekąski z Harrego Pottera. Zobacz 40. odcinek ESKA XD

i

Autor: RADIO ESKA Wszystko o High League 2, zimowe igrzyska olimpijskie i przekąski z Harrego Pottera. Zobacz 40. odcinek ESKA XD

Wszystko o High League 2, zimowe igrzyska olimpijskie i przekąski z Harry'ego Pottera. Zobacz 40. odcinek ESKA XD

2022-01-14 10:15

W 40. odcinku ESKA XD wyczarowaliśmy przekąski z Harry'ego Pottera, sprawdziliśmy ranking najseksowniejszych gwiazd reality-show, a także zajrzeliśmy do naszej kadry na zimowe igrzyska olimpijskie. Rozsiądźcie się wygodnie w fotelu i odpalcie ESKA XD na ESKA.pl.

Harry Potter śni wam się po nocach? A może nie możecie doczekać się filmu Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore'a? Kasia Węsierska zajrzała do kuchni i przygotowała dla Was fit wersje przekąsek, które mogliście widzieć w filmie o słynnym czarodzieju. Czysta magia! Co jeszcze w Eska XD?Przed nami kolejny sezon Love Island oraz Too Hot to Handle. Z tej okazji mamy coś dla fanów kaloryferów, opalenizny i dołeczków w policzkach. Natalia ma dla Was ranking NAJSEKSOWNIEJSZYCH gwiazd tych programów!

ESKA XD - wszystkie odcinki w jednym miejscu! Czym żyliśmy do tej pory?

Skoczek, który nie potrafił skakać, ale rozkochał w sobie publiczność. A wiedzieliście, że bobsleiści z Jamajki pierwsze treningi odbywali na torze wyłożonym skórkami od bananów? Zimowe Igrzyska w Pekinie przed nami. Taką wiedzą będziecie mogli pochwalić się przed znajomymi i rodziną! Przed nami także gala High League 2. Ostatnia edycja zaostrzyła apetyty i chcecie więcej? To trzymajcie się krzeseł, bo teraz zobaczymy takie postaci jak Pasha, OWCA WK, Fagata i Lexy Chaplin. A to tylko część gwiazd! Kto jeszcze? O tym Piotrek.

ESKA XD #040 - HARRY POTTER, NAJSEKSOWNIEJSI, ZIMOWE IGRZYSKA, HIGH LEAGUE 2