Wiecznie młode Jennifer Lopez i Halle Berry, oraz morsowanie w domu. Obejrzyj 15. odcinek ESKA XD

2021-01-29 14:24
Wiecznie młode Jennifer Lopez i Halle Berry, oraz morsowanie w domu. Obejrzyj 15. odcinek ESKA XD
Autor: RADIO ESKA Wiecznie młode Jennifer Lopez i Halle Berry, oraz morsowanie w domu. Obejrzyj 15. odcinek ESKA XD

Jeżeli szukacie sposobów, aby wyglądać wiecznie młodo, to koniecznie musicie zobaczyć sposób Jennifer Lopez i Halle Berry! Obie gwiazdy wyglądają naprawdę zniewalająco! Oprócz tego, przygotowaliśmy dla Was bezpieczny sposób na morsowanie, który możecie wykonać u siebie w domu. Co jeszcze pojawiło się w 15. odcinku ESKA XD? Sprawdźcie to już teraz na ESKA.pl.

ESKA XD odcinek 15. to kolejna dawka najistotniejszych informacji, bez których nie możecie rozpocząć weekendu. Tym razem Natalia Krystek, która z każdą gwiazdą jest za pan brat, sprawdziła jaki sposób na bycie wiecznie młodą ma Jennifer Lopez i Halle Berry. Mamy dla Was również garść informacji czy Diesel może być ekologiczny jak elektryk? Na to pytanie odpowiada w swoim kąciku Prosto z salonu, Marcin Procki. Jeżeli nie wierzycie, że roboty są coraz mądrzejsze, to Mobmania z Arturem Jarząbkiem udowodni Wam, że być może kolejna edycja Tańca z gwiazdami będzie należała właśnie do sztucznej inteligencji. Nasza specjalistka od hitów na czasie, Kasia Węsierska, sprawdziła za to czy można morsować w domu. Okazuje się, że można i nie musicie mieć wcale głębokiej wanny!

Sprawdźcie, co jeszcze przygotowaliśmy w najnowszym odcinku Waszego ulubionego programu ESKA XD.

ESKA XD #015
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze