Jakie są kultowe auta w serialach, oraz jaka jest prawda o serialu Elif? Obejrzyj 19. odcinek ESKA XD

i

Autor: RADIO ESKA, ESKA XD Jakie są kultowe auta w serialach, oraz jaka jest prawda o serialu Elif? Obejrzyj 19. odcinek ESKA XD

Jakie są kultowe auta w serialach, oraz jaka jest prawda o serialu Elif? Obejrzyj 19. odcinek ESKA XD

2021-03-26 14:00

W najnowszej odsłonie programu ESKA XD, który już na Was czeka na ESKA.pl, będziecie mogli dowiedzieć się, jakie modele samochodów występowały w polskich kultowych serialach. Oprócz tego, sprawdzimy również, które gry są jak serialowe tasiemce. Koniecznie obejrzyjcie na dobry początek weekendu 19. odcinek ESKA XD.

ESKA XD odcinek 19. to spora dawka informacji, które przydadzą Wam się na najbliższy weekend. W najnowszej odsłonie, mamy dla Was dużo ciekawych newsów ze świata seriali. Marcin Procki sprawdził, jakimi kultowymi samochodami jeździli bohaterowie polskich produkcji. Damian Wilczyński postawił na gry, które mogą być jak serialowe tasiemce. Jedną z najdłużej trwających serii jest Tomb Raider. Nieważne czy pływają, biegają czy ostro trenują. Gwiazdy seriali zawsze wyglądają świetnie. Dlaczego tak jest? To sprawdziła Kasia Węsierska. Natalia Krystek natomiast, postanowiła przyjrzeć się bliżej tureckiego serialowi Elif. Usiądźcie wygodnie i już teraz obejrzyjcie nową odsłonę ESKA XD na ESKA.pl.

Eska XD #019 - życie jak w serialu