Koniec serialu Zniewolona i tajemnice duetu t.A.T.u. 43 odcinek ESKA XD już jest!

2022-02-25 16:03
Koniec serialu Zniewolona i tajemnice duetu t.A.T.u. 43 odcinek ESKA XD już jest!
Autor: RADIO ESKA Koniec serialu Zniewolona i tajemnice duetu t.A.T.u. 43 odcinek ESKA XD już jest!

Kończy się uwielbiany przez miliony widzów serial Zniewolona. Ale okazuje się, że na małe ekrany wraca po przerwie popularna produkcja Elif. Oprócz tego w 43. odcinku ESKA XD pokażemy Wam nowe telewizyjne show Mask Singer, a także sprawdzimy tajemnicę zespołu t.A.T.u.

Twoja twarz brzmi znajomo 16 od 4 marca w Polsacie. W telewizji pojawi się też Mask Singer czyli najnowsze, muzyczne show stacji TVN, które ma szansę stać się prawdziwym hitem. To co je łączy to śpiew i taniec. A to połączenie nie jest takie proste. Potężne maszyny, ogromne silniki, wielkie koła. Wojskowe bestie doczekały się cywilnych wersji. Niektórymi pojazdami, można normalnie wyjechać na ulicę. Marcin przejrzał najciekawsze modele i oferty.Coś się kończy, coś zaczyna. Fani seriali mogli się zmartwić, że kończy się serial Zniewolona. Ale na małe ekrany wraca, bardzo popularny serial Elif. Co dokładnie się zmienia - sprawdziła dla was Natalia Rosyjski duet zrobił międzynarodową karierę ponad 20 lat temu. Teraz wraca. Hit Nas Ne Dogonyat doczekał się odświeżenia. Mati zdradza wszystkie sekrety.

ESKA XD #043 - MUZYCZNE SHOW, POJAZDY WOJSKOWE, SERIALE, DUET Z ROSJI
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze