ESKA XD - odcinek 48

i

Autor: ESKA.pl 48. odcinek ESKA XD. Tanie wakacje, zdrowa żywność, serial Przysięga i auto Idy Świątek.

Tanie wakacje, zdrowa żywność, serial Przysięga i auto Idy Świątek. Zobacz 48. odcinek ESKA XD

2022-05-13 10:33

Już jest nowy odcinek Waszego ulubionego cyklu ESKA XD. W 48. odsłonie dowiedziecie się kilku wskazówek dotyczących tanich wakacji. Informujemy także jak przygotować zdrowy koktajl. Mamy także coś dla fanów tureckich seriali oraz wielbicieli sportu i motoryzacji. Najnowszy odcinek ESKA XD znajdziecie niżej.

ESKA XD to wasz ulubiony program, w którym nasi prowadzący opowiadają o ciekawostkach ze świata muzyki, kina i telewizji. Nie brakuje także tematów lifestylowych czy sportowych. ESKA XD to wszystko to, co na czasie. Jest już nowy odcinek naszego cyklu. Dlaczego warto go obejrzeć?

ZOBACZ TAKŻE: Eurowizja 2022 - kto wygra? ESKA.pl typuje najlepszą piątkę

ESKA XD - odcinek 48

Masz ochotę na chwileczkę zapomnienia? Kasia Węsierska przygotuje taki koktajl, że poczujesz się jak w siódmym niebie. Serial"Przysięga podbija serca milionów Polaków, ale nie każdy zna sekrety jego gwiazd. Zdradza je dla was Natalia Krystek.

ESKA XD #048 | AMSR, SEKRETY PRZYSIĘGI, IGA ŚWIĄTEK, TANIE WAKACJE

Zastanawiasz się czym jeździ Iga Świątek? Jakie auto ma Roger Federer? Mamy odpowiedź! W tym odcinku Prosto z salonu Marcin Procki prezentuje luksusowe samochody gwiazd tenisa. Ich wartość może przyprawić o zawrót głowy! Szukacie sposobu tanie wakacje w Polsce? My też! Kinga sprawdziła popularne patenty. Podróż autostopem? Nocleg na sianie? A może kąpiel w jeziorze? To wszystko, co znajdziecie w nowym odcinku ESKA XD!