ESKA XD - odcinek 47

i

Autor: ESKA.pl

Fame MMA 14, szanse Polski na Eurowizji 2022 i lewitujące samochody. Zobacz 47. odcinek ESKA XD

2022-04-24 17:44

Już jest nowy odcinek Waszego ulubionego cyklu ESKA XD. W 47. odsłonie dowiedziecie się ciekawostek o celebrytach, którzy wychodzą na ring. Informujemy także o szansach Polski na tegorocznym Konkursie Piosenki Eurowizji oraz zdradzamy wam, o co chodzi z... lewitującymi samochodami. Najnowszy odcinek ESKA XD znajdziecie niżej.

ESKA XD to wasz ulubiony program, w którym nasi prowadzący opowiadają o ciekawostkach ze świata muzyki, kina i telewizji. Nie brakuje także tematów lifestylowych czy sportowych. ESKA XD to wszystko to, co na czasie. Jest już nowy odcinek naszego cyklu. Dlaczego warto go obejrzeć?

ZOBACZ TAKŻE: Eurowizja 2022 - kiedy pierwsza próba Krystiana Ochmana? Znamy harmonogram

ESKA XD - odcinek 47

W najnowszym odcinku programu ESKA XD dowiecie się ciekawostek na temat Fame MMA. Walki celebrytów stały się prawdziwym fenomenem i wyczekiwane są przez miliony kibiców. Już wkrótce 14. edycja wydarzenia i pojawią się w nim znane kobiety. Kto z kim zawalczy? Kto ma większe szanse na zwycięstwo? Na pewno nie zabraknie sportowych emocji.

ESKA XD #047 | FAME MMA 14, EUROWIZJA, MATURA, LEWITUJĄCE SAMOCHODY

Tego samego dnia, kiedy Fame MMA 14, odbędzie się Eurowizja 2022. W tym roku konkurs wyjątkowo interesuje widzów, ponieważ reprezentuje nas uwielbiany przez wielu Krystian Ochman. Czy ma szanse na sukces na Eurowizji w Turynie? Mateusz Fuczyło w ESKA XD opowiada o jego szansach.

W najnowszym odcinku nie zabrakło też ciekawostek technologicznych. Okazuje się, że powstała koncepcja lewitujących samochodów! W programie możecie zobaczyć symulację tego projektu. Czy już za kilkanaście lat będziemy mogli latać samochodami?