Fame MMA 14, szanse Polski na Eurowizji 2022 i lewitujące samochody. Zobacz 47. odcinek ESKA XD

2022-04-24 17:44
ESKA XD - odcinek 47
Autor: ESKA.pl

Już jest nowy odcinek Waszego ulubionego cyklu ESKA XD. W 47. odsłonie dowiedziecie się ciekawostek o celebrytach, którzy wychodzą na ring. Informujemy także o szansach Polski na tegorocznym Konkursie Piosenki Eurowizji oraz zdradzamy wam, o co chodzi z... lewitującymi samochodami. Najnowszy odcinek ESKA XD znajdziecie niżej.

ESKA XD to wasz ulubiony program, w którym nasi prowadzący opowiadają o ciekawostkach ze świata muzyki, kina i telewizji. Nie brakuje także tematów lifestylowych czy sportowych. ESKA XD to wszystko to, co na czasie. Jest już nowy odcinek naszego cyklu. Dlaczego warto go obejrzeć?

ZOBACZ TAKŻE: Eurowizja 2022 - kiedy pierwsza próba Krystiana Ochmana? Znamy harmonogram

ESKA XD - odcinek 47

W najnowszym odcinku programu ESKA XD dowiecie się ciekawostek na temat Fame MMA. Walki celebrytów stały się prawdziwym fenomenem i wyczekiwane są przez miliony kibiców. Już wkrótce 14. edycja wydarzenia i pojawią się w nim znane kobiety. Kto z kim zawalczy? Kto ma większe szanse na zwycięstwo? Na pewno nie zabraknie sportowych emocji.

ESKA XD #047 | FAME MMA 14, EUROWIZJA, MATURA, LEWITUJĄCE SAMOCHODY

Tego samego dnia, kiedy Fame MMA 14, odbędzie się Eurowizja 2022. W tym roku konkurs wyjątkowo interesuje widzów, ponieważ reprezentuje nas uwielbiany przez wielu Krystian Ochman. Czy ma szanse na sukces na Eurowizji w Turynie? Mateusz Fuczyło w ESKA XD opowiada o jego szansach.

W najnowszym odcinku nie zabrakło też ciekawostek technologicznych. Okazuje się, że powstała koncepcja lewitujących samochodów! W programie możecie zobaczyć symulację tego projektu. Czy już za kilkanaście lat będziemy mogli latać samochodami?

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze