Iga Świątek, gwiazdy z powiększonym biustem, trening z psem i podróżowanie autem. Zobacz 52. odcinek ESKA XD

2022-07-01 16:09
ESKA XD - odcinek 52
Autor: ESKA.pl ESKA XD - zobacz 52. odcinek programu

Już jest nowy odcinek Waszego ulubionego cyklu ESKA XD. W 52. odsłonie rozmawiamy o tajemnicach Igi Świątek, gwiazdach z powiększonych biustem, treningach z psem oraz wakacyjnym podróżowaniu samochodem. Najnowszy odcinek ESKA XD jest już dostępny niżej.

ESKA XD to wasz ulubiony program, w którym nasi prowadzący opowiadają o ciekawostkach ze świata muzyki, kina i telewizji. Nie brakuje także tematów lifestylowych czy sportowych. ESKA XD to wszystko to, co na czasie. Jest już nowy odcinek naszego cyklu. Dlaczego warto go obejrzeć?

ZOBACZ TAKŻE: Iga Świątek pojawi się w serialu? Netflix tworzy wyjątkowy dokument o tenisie!

ESKA XD - odcinek 52

Skąd pochodzi Iga Świątek? Kim jest ojciec najlepszej rakiety świata? Co łączy Igę Świątek z Rafaelem Nadalem? Odpowiedź we vlogu Wojtka Góralskiego. Rozmawiamy także o gwiazdach Doda, Joanna Krupa, Agnieszka Woźniak-Starak. Co łączy te wszystkie celebrytki? Okazuje się, że każda z nich po latach postanowiła zmniejszyć sobie "objętość płuc". Napiszcie w komentarzach, co o tym sądzicie.

IGA ŚWIĄTEK #1GA, DODA vs IMPLANTY, PIES KARMEL TRENUJE, AUTEM NA URLOP | ESKA XD #052

Czy można trenować z psem? Oczywiście! Kasia Węsierska wzięła Karmela, żeby się trochę poruszać. Zobacz, co z tego wyszło! Kiedyś podróżowało się samochodem na wakacje, żeby trochę zaoszczędzić. Dziś to opcja dla bogatych. Marcin Procki policzył, ile wydamy za podróż samochodem na wakacje w Europie.

ZOBACZ TAKŻE: Hity lata 2022 - te piosenki będą towarzyszyć nam w tegoroczne wakacje

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze