Lody Ekipy i rekordowo duże mandaty dla kierowców. Taki jest nowy odcinek ESKA XD

2021-05-07 12:27
Lody Ekipy i rekordowo duże mandaty dla kierowców. Taki jest nowy odcinek ESKA XD
Autor: RADIO ESKA Lody Ekipy i rekordowo duże mandaty dla kierowców. Taki jest nowy odcinek ESKA XD

Lody Ekipy to deficytowy towar, który bardzo ciężko znaleźć w sklepach. Czy jednak można zrobić je po swojemu i to jeszcze w wersji FIT? Oprócz tego w ESKA XD sprawdzimy jaki jest największy mandat, który dostał kierowca. Zobaczcie już teraz nowy odcinek na ESKA.pl i zacznijcie weekend w doborowym towarzystwie.

ESKA XD odcinek 22. to najnowsza dawka informacji, bez których nie możecie rozpocząć weekendu. W tej odsłonie dowiecie się jak spalić zbędne kalorie. Koniec z siedzeniem w domu. W końcu można ćwiczyć na świeżym powietrzu. Od czego zacząć trening na siłowni plenerowej? Serial Promyk nadziei bije kolejne rekordy popularności. Ale są takie rzeczy, których mogliście nie wiedzieć o tym serialu. Zebraliśmy dla was bardzo dużo ciekawostek. Lody Ekipy sprzedają się... jak świeże bułeczki. Ale podobne lody możecie spróbować zrobić sami w domu. I to w wersji fit!

ESKA XD #022 - LODY EKIPY, Promyk nadziei, odchudzanie po lockdownie, rekordowe mandaty
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze