High League, forma na lato, prezenty na komunię i przeboje Roxette. Zobacz 49. odcinek ESKA XD

2022-05-20 16:46
ESKA XD - odcinek 49
Autor: ESKA.pl Najnowszy odcinek programu ESKA XD.

Już jest nowy odcinek Waszego ulubionego cyklu ESKA XD. W 49. odsłonie dowiedziecie się kilku ciekawostek o gwiazdach High League. Zdradzamy także jak przygotować formę na lato. Mamy także coś dla fanów zespołu Roxette oraz dla tych, którzy zastanawiają się, ile włożyć w kopertę na komunię. Najnowszy odcinek ESKA XD znajdziecie niżej.

ESKA XD to wasz ulubiony program, w którym nasi prowadzący opowiadają o ciekawostkach ze świata muzyki, kina i telewizji. Nie brakuje także tematów lifestylowych czy sportowych. ESKA XD to wszystko to, co na czasie. Jest już nowy odcinek naszego cyklu. Dlaczego warto go obejrzeć?

ZOBACZ TAKŻE: Eurowizja 2022 - kto wygra? ESKA.pl typuje najlepszą piątkę

ESKA XD - odcinek 49

Ponoć nigdy nie jest za późno, żeby wziąć się za siebie. Kasia Węsierska sprawdza, czy da się zrobić formę na lato w zaledwie 3 dni. Brzmi to jak zadanie nie do wykonania? Sprawdź, czy dała radę. Wydaje Ci się, że wiesz wszystko o gwiazdach HIGH LEAGUE? Natalia Krystek prześwietliła wojowników i wojowniczki tej federacji i w tym odcinku przedstawia 10 nieznanych faktów.

HIGH LEAGUE, FORMA NA LATO, KASA NA KOMUNIĘ, GALANTIS vs ROXETTE | ESKA XD #049

Kinga bierze się za największy dylemat okresu weselno-komunijnego: Ile włożyć do koperty? Oglądaj vloga Kingi Barygi, żeby się tego dowiedzieć. Sprawdzamy, ile Polacy dają w prezencie na komunię, chrzciny czy wesele. Te kwoty potrafią zwalić z nóg! Co więcej w ESKA XD? Drugie życie wielkiego hitu, czyli historia kawałka Fading Like A Flower grupy Roxette. Ten hit wraca po latach w wykonaniu Galantis. Jesteście za takim odświeżaniem hitów czy Was to wkurza? Dajcie znać w komentarzu i oglądajcie vloga Matiego Fuczyły.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze