ESKA XD: jak być eko, najlepsze gry, TikTok i makijaż na sylwestra. Zobacz 12 odcinek!

i

Autor: Radio Eska, ESKA XD ESKA XD: jak być eko, najlepsze gry, TikTok i makijaż na sylwestra. Zobacz 12 odcinek!

ESKA XD: jak być eko, najlepsze gry, TikTok i makijaż na sylwestra. Zobacz 12. odcinek!

2020-12-11 14:01

To już 12. odcinek serii ESKA XD, za którą mocno przepadacie! W najnowszej odsłonie formatu zobaczycie wiele ciekawych rzeczy! Czeka na Was ranking gwiazd, które są najbardziej eko. Kasia Węsierska i spalanie kalorii z TikTokiem. Makijaż sylwestrowy i coś dla fanów gier i motoryzacji. Nie możecie tego przegapić!

ESKA XD: jak być eko, najlepsze gry, TikTok i makijaż na sylwestra. 12. odcinek rozrywkowego formatu, śmiga już na ESKA.pl. To krótki program, w którym każdy czytelnik ma okazję zobaczyć niesamowite, a czasem nawet niecodzienne rzeczy. Z tego wideo możecie dowiedzieć się wiele ciekawych rzeczy i czymś się zainspirować. Kreatywne pomysły na spędzenie czasu, ciekawostki o wielkich gwiazdach, sztuczki, trendy i coś nawet coś dla panów. W najnowszym, dwunastym odcinku ESKA XD specjalistka od Hitów na Czasie w Radiu Eska - Kasia Węsierska na waszych oczach zatańczy z TikTokiem. To będzie prawdziwy trening, połączony z dobrymi brzmieniami. Czeka również na Was inspiracja na makijaż sylwestrowy, ciekawostki o ekologii i gwiazdach, które dbają o środowisko. Znajdzie się też coś dla panów. Fani motoryzacji będą mieli na co popatrzeć, a prawdziwi gracze mogą poznać kilka ciekawostek na temat gier komputerowych.

Koniecznie obejrzyjcie najnowszy odcinek ESKA XD. Czeka na Was moc inspiracji, dużo ciekawostek i jeszcze więcej rozrywki! Nie możecie tego przegapić - ten materiał zrobi wam dzień, bo przecież ESKA XD rządzi!

ESKA XD #012