ESKA XD odcinek 27: kim są polscy olimpijczycy? Czy istnieje asfalt z gumy? Już jest nowy odcinek!

i

Autor: RADIO ESKA ESKA XD odcinek 27: kim są polscy olimpijczycy? Czy istnieje asfalt z gumy? Już jest nowy odcinek!

ESKA XD odcinek 27: kim są polscy olimpijczycy? Czy istnieje asfalt z gumy? Już jest nowy odcinek!

2021-07-16 11:13

W dwudziestym siódmym odcinku Waszego ulubionego programu ESKA XD czeka na Was spora dawka informacji ze świata sportu. Sprawdzimy, kim są polscy olimpijczycy, a także czy istnieje asfalt z gumy. Koniecznie odpalcie nowy odcinek ESKA XD na ESKA.pl.

ESKA XD odcinek 27. Pływanie w domowej wannie? A może wspinaczka po szafce, w której trzymamy ciastka? Czekając na Igrzyska Olimpijskie sprawdzamy, które dyscypliny można uprawiać samemu, bez specjalnego sprzętu, niedaleko domu. Uważajcie na rzut oszczepem! Nasi olimpijczycy mają wiele talentów, o których możecie nie wiecie. Np. Konrad Bukowiecki jest żołnierzem sił zbrojnych RP. A np. sprinterka Ewa Swoboda w wolnych chwilach lubi kleić przedmioty z plasteliny. Więcej mniej znanych faktów z życia naszych sportowców przygotowała Natalia Wolniewicz.

ESKA XD - wszystkie odcinki w jednym miejscu! Czym żyliśmy do tej pory?

Serial Królowa i Konkwistador opowiada o losach Cataliny, rdzennej Kolumbijki w czasach, kiedy konkwistadorzy pojawiają się na ziemi Indian i bije rekordy popularności. Jeżeli jesteście fanami seriali to warto spojrzeć i na tę produkcję. Asfalt z gumy to mieszanina asfaltu drogowego z rozdrobnioną gumą z opon samochodowych. I to może być przyszłość na polskich drogach. Już część krajów stosuje tę technologię. Marcin Procki sprawdził wady, zalety, cenę i wytrzymałość takiego rozwiązania.

ESKA XD #027 - TOKIO 2020, KRÓLOWA I KONKWISTADOR, ASFALT Z GUMY