Domowy i zdrowy lunchbox oraz start tureckiego serialu Zranione ptaki. Zobacz 46. odcinek ESKA XD

2022-04-08 17:16
ESKA XD - odcinek 46
Autor: ESKA.pl

Już jest nowy odcinek Waszego ulubionego cyklu ESKA XD. W 46. odsłonie pokazujemy wam między innymi, jak przygotować zdrowy i domowy lunchbox. Nie zabrakło też nowinek ze świata muzyki oraz ciekawostek dla fanów tureckich seriali i plotek z Hollywood. Najnowszy odcinek ESKA XD znajdziecie niżej.

ESKA XD to wasz ulubiony program, w którym nasi prowadzący opowiadają o ciekawostkach ze świata muzyki, kina i telewizji. Nie brakuje także tematów lifestylowych czy sportowych. ESKA XD to wszystko to, co na czasie. Jest już nowy odcinek naszego cyklu. Dlaczego warto go obejrzeć?

ZOBACZ TAKŻE: Filmy, których akcja dzieje się TYLKO w jednym miejscu

ESKA XD - odcinek 46

W najnowszym odcinku programu ESKA XD Katarzyna Węsierska pokazała jak uniknąć wydawania pieniędzy na dietę pudełkową. Wystarczą pojemniki wielokrotnego użytku i odrobina wyobraźni. Jeden z przepisów możecie sprawdzić w 46. odsłonie naszego cyklu. Nie zabrakło też nowinek muzycznych.

ESKA XD #046 LUNCHBOX, CHARLI XCX, ZRANIONE PTAKI, NICOLAS CAGE

Co łączy Charlie XCX i równania matematyczne? Można do nich porównać jej najnowszą płytę. O co chodzi? Fani tureckich seriali również powinni zerknąć na ESKA XD. Niedawno pożegnaliśmy hit Elif, ale mamy już nową propozycję - Zranione ptaki. O czym jest serial? Czy pobije sukces Elif? Mamy też coś dla fanów dobrego kina. Co byście powiedzieli na Nicolasa Cage'a grającego... Nicolasa Cage'a? Odcinek znajdziecie wyżej.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze