ESKA XD - odcinek 46

i

Autor: ESKA.pl

Domowy i zdrowy lunchbox oraz start tureckiego serialu Zranione ptaki. Zobacz 46. odcinek ESKA XD

2022-04-08 17:16

Już jest nowy odcinek Waszego ulubionego cyklu ESKA XD. W 46. odsłonie pokazujemy wam między innymi, jak przygotować zdrowy i domowy lunchbox. Nie zabrakło też nowinek ze świata muzyki oraz ciekawostek dla fanów tureckich seriali i plotek z Hollywood. Najnowszy odcinek ESKA XD znajdziecie niżej.

ESKA XD to wasz ulubiony program, w którym nasi prowadzący opowiadają o ciekawostkach ze świata muzyki, kina i telewizji. Nie brakuje także tematów lifestylowych czy sportowych. ESKA XD to wszystko to, co na czasie. Jest już nowy odcinek naszego cyklu. Dlaczego warto go obejrzeć?

ZOBACZ TAKŻE: Filmy, których akcja dzieje się TYLKO w jednym miejscu

ESKA XD - odcinek 46

W najnowszym odcinku programu ESKA XD Katarzyna Węsierska pokazała jak uniknąć wydawania pieniędzy na dietę pudełkową. Wystarczą pojemniki wielokrotnego użytku i odrobina wyobraźni. Jeden z przepisów możecie sprawdzić w 46. odsłonie naszego cyklu. Nie zabrakło też nowinek muzycznych.

ESKA XD #046 LUNCHBOX, CHARLI XCX, ZRANIONE PTAKI, NICOLAS CAGE

Co łączy Charlie XCX i równania matematyczne? Można do nich porównać jej najnowszą płytę. O co chodzi? Fani tureckich seriali również powinni zerknąć na ESKA XD. Niedawno pożegnaliśmy hit Elif, ale mamy już nową propozycję - Zranione ptaki. O czym jest serial? Czy pobije sukces Elif? Mamy też coś dla fanów dobrego kina. Co byście powiedzieli na Nicolasa Cage'a grającego... Nicolasa Cage'a? Odcinek znajdziecie wyżej.