ESKA XD: jakie kupić auto, które jest niezawodne? Obejrzyj 11. odcinek

2020-11-20 14:00
ESKA XD: jakie kupić auto, które jest niezawodne? Obejrzyj 11. odcinek
Autor: canva.com ESKA XD: jakie kupić auto, które jest niezawodne? Obejrzyj 11. odcinek

Już jest! Kolejny odcinek ESKA XD, na który czekaliście cały tydzień! W najnowszej odsłonie naszej produkcji, będziecie mogli dowiedzieć się między innymi jakie samochody są niezawodne! Obejrzyj już teraz ESKA XD na ESKA.pl.

ESKA XD odcinek 11, to porcja informacji ze świata show-biznesu i nie tylko, które potrzebujecie, aby rozpocząć dobrze weekend. W najnowszej odsłonie dowiecie się od naszego radiowego specjalisty od motoryzacji, czyli Marcina Prockiego, który samochód warto wybrać, aby był niezawodny i żeby nie trzeba było co chwila pojawiać się u mechanika. Jeżeli macie w planach kupno nowego auta, to koniecznie musicie obejrzeć 11. odcinek ESKA XD. Parafrazując słowa, które powiedział kiedyś znany z Top Gear Jeremy Clarkson ESKA XD jest jak Cameron Diaz. Wiecie, że jest wegetarianką, wiecie, że jest zagorzałym ekoświrem… ale odmówilibyście?. Miłego seansu!

ESKA XD EXTRA
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze