ESKA XD odcinek 31: samochodowe systemy bezpieczeństwa, serialowe hity na jesień i szybki kurs tańca!

2021-09-10 14:50
ESKA XD odcinek 31: samochodowe systemy bezpieczeństwa, serialowe hity na jesień i szybki kurs tańca!
Autor: RADIO ESKA ESKA XD odcinek 31: samochodowe systemy bezpieczeństwa, serialowe hity na jesień i szybki kurs tańca!

Już jest specjalnie przygotowany dla Was na weekend 31. odcinek ESKA XD. Sprawdzimy w nim samochodowe systemy bezpieczeństwa. Jakie serialowe hity czekają na nas jesienią w telewizji, a także Kasia Węsierska pokaże Wam szybki kurs tańca.

W 31. odcinku ESKA XD przyglądamy się tym popularnym i tym mniej znanym systemom bezpieczeństwa. ABS, BLIS, BAS co to oznacza? czym są? O niektórych systemach mogliście nie wiedzieć. A w planach są kolejne systemy, które mają poprawić bezpieczeństwo kierowcy i pasażerów. Będzie też coś dla fanów wielkich emocji na małym ekranie. Czyli przyglądamy się telewizyjnym nowościom, które przygotwano na jesień. Znajdą się m.in. nowe odcinki popularnego serialu Promyk nadziei ale będą też nowości tak jak Remiza i Tajemnice Miłości, a także nowoczesna toaleta z Japonii, która sama się czyści. Ale będzie też chiński statek kosmiczny, który ma mieć kilka kilometrów długości. To i jeszcze więcej w Mobmanii.

ESKA XD #031 - FIGURA MODELKI/TANCERKI, REMIZA, NAJDŁUŻSZY STATEK KOSMICZNY
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze