Lil Masti - Linkiewicz, triki na hulajnodze i piosenka Samba. Wakacyjny odcinek ESKA XD!

2022-07-28 13:04
ESKA XD
Autor: RADIO ESKA

Nowy odcinek ESKA XD już jest! Tym razem przyjrzeliśmy się pojedynkowi Lil Masti vs Linkiewicz na Fame MMA. Kasia Węsierska postanowiła sprawdzić, czy da się w jeden dzień nauczyć ekstremalnej jazdy na hulajnodze. Sprawdziliśmy też, o co chodzi z abonamentem na klimatyzację w samochodzie.

ESKA XD odcinek 54, to kolejna porcja ciekawych informacji. Specjalnie dla was, Kasia Węsierska postanowiła rozpocząć swoją przygodę z hulajnogą, by sprawdzić czy da się w jeden dzień nauczyć ekstremalnej jazdy. Swoje pierwsze kroki stawiała pod czujnym okiem profesjonalistów. W odcinku dowiecie się wszystkiego o jednym z najbardziej wyczekiwanych pojedynków Fame MMA, czyli Lil Masti vs Linkimaster. Natalia Krystek postanowiła przybliżyć wam sylwetki obu zawodniczek. Z kolei Marcin Procki sprawdził, o co chodzi z abonamentem na klimatyzację w samochodzie i podgrzewaną kierownicę. Zastanawialiście, co łączy duet YouNotUs z zespołem Bellini? Okazuje się, że ci artyści mają wyjątkową słabość do... samby. Mati Fuczyło przypomniał nam o melodii z hitu Samba de Janeiro.

ESKA XD - wszystkie odcinki w jednym miejscu! Czym żyliśmy do tej pory?

KASIA WĘSIERSKA ROBI TRIKI, LIL MASTI vs. LINKIEWICZ, KLIMA NA ABONAMENT, SAMBA POWRACA | ESKA XD #054
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze