Podcasty Radia ESKA

2021-07-11 10:29

Mój Pierwszy Raz, Gość Radia ESKA, Wkrętarka, Głos portowców, Jak Baba z Chłopem. Posłuchaj podcastów Radia ESKA.

Lektury szkolne - streszczenia
Lektury szkolne - streszczenia

Autor: ESKA

Streszczenia najważniejszych lektur z liceum. Opracowania, problematyka, charakterystyka bohaterów. Wiedza podstawowa oraz rozszerzony materiał z najczęściej pojawiających się lektur na egzaminach i maturze.

Gość Radia ESKA
Gość Radia ESKA

Autor: ESKA

Co słychać u gwiazd? Posłuchaj wywiadów Radia ESKA. Rozmowy prowadzą Kasia Węsierska i Hany.

PSYCHA wysiada
Psycha wysiada

Autor: Radio Eska

Paweł Czyżewski razem z Agnieszką Zalewską (Prezes Polskiej Fundacji Przeciwdziałania Uzależnieniom, terapeuta uzależnień)  rozmawiają o trudnych dla młodzieży i nie tylko tematach związanych z psychiką, uzależnieniami i podpowiadają jak sobie poradzić z problemami.

Nosel wkręca
Nosel wkręca

Autor: www.eska.pl

Kamil Nosel wie najlepiej, jak poprawiać humor, dodać pozytywnej energii i sprawić, że Wasz dzień będzie dużo lepszy. Posłuchaj wkrętek jednego z najbardziej znanych i lubianych dziennikarzy radiowych w Polsce!

Jak Baba z Chłopem
jak baba z chłopem

Autor: redakcja

Jak baba z chłopem to podcast Gabrysi Gargaś, która zaprasza ciekawych mężczyzn, by poruszyć z nimi tematy, o których nie zawsze głośno chcą rozmawiać. To męski punkt widzenia na temat życia, świata i emocji. 

To się kręci
To się kręci

Autor: ESKA

To Się Kręci - wszystko, co chcielibyście wiedzieć o filmach i serialach, ale baliście się zapytać. Ogromna liczba ciekawostek i zakulisowe smaczki. Mówimy również co warto obejrzeć, a czego nie.

Mój Pierwszy Raz
Gość Radia ESKA

Autor: ESKA

Pierwszy raz - czasem jest bardzo przyjemny, czasem trochę nieudany, ale jedno jest pewne - pamięta się go do końca życia. Tylko w Radiu ESKA gwiazdy opowiadają o swoim pierwszym razie - bez tajemnic, czasem z lekkim zawstydzeniem, ale częściej z uśmiechem na ustach. Bo jak tu inaczej opowiadać o początkach swojej... kariery?

ESKA bez barier
ESKA bez barier

Autor: www.eska.pl

W podcaście poruszamy tematy, które dotyczą niepełnosprawności. Rozmawiamy o świadczeniach wspierających, turnusach dla osób niepełnosprawnych i ich opiekunach czy o dofinansowaniach do sprzętu rehabilitacyjnego. 

Wkrętarka Alberta
Wkrętarka

Autor: Radio ESKA

Gdzie dwóch się wkręca tam Albert dokręca! Chcesz wkręcić znajomych? Mamy niezłą WKRĘTARKĘ - niesamowite emocje i pamiątka na całe życie!

Głos Portowców
Głos Portowców

Autor: www.eska.pl

Podcast tworzony z pasji przez pasjonatów Pogoni Szczecin. Zapraszają Mateusz Rzepecki, Bartosz Ślusarski i Adam Krokowski.