ESKA XD: Chatka Hagrida, gwiazdy muzyki w ogrodzie, a także sprzątający fitness. Zobacz 5. odcinek!

2020-10-09 15:49
Chatka Hagrida gwiazdy muzyki pop w ogródku, a także sprzątający fitness - zobacz 5 odcinek eska xD
Autor: ESKA xD Chatka Hagrida gwiazdy muzyki pop w ogródku, a także sprzątający fitness - zobacz 5 odcinek eska xD

W piątym odcinku ESKA xD zobaczycie historię 7-letnie Ryana, który został wniesiony na szczyt Rysów, ponieważ sam nie był w stanie tego zrobić. Kasia Węsierska sprawdzi czy można schudnąć sprzątając mieszkanie, a Natalia Krystek opowie o gwieździe One Direction, który… wybudował sobie chatę Hagrida w ogrodzie. Krzysztof Zalewski za to, zaskakuje nowym albumem Zabawa. Obejrzyj już teraz piątym odcinek ESKA xD na ESKA.pl.

Przed wami 5. odcinek z mocną dawką informacji nie tylko ze świata show-biznesu. W ESKA xD sprawdzimy jakie nowości muzyczne są aktualnie na topie. Michał Hanczak opowie o tych albumach, które koniecznie trzeba przesłuchać. Jednym z nich jest najnowsze wydawnictwo Krzysztofa Zalewskiego Zabawa, który zaskakuje muzycznym brzmieniem.  Oprócz tego, Kasia Węsierska sprawdzi, czy sprzątając mieszkanie jest szansa na zrzucenie zbędnych kilogramów, a Piotrek Bukowski podrzuci historię o siedmiolatku, który spełnił swoje marzenie. Sprawdzimy również, dlaczego gwiazda One Direction, postanowiła wybudować w swoim ogrodzie chatkę Hagrida z filmu Harry Potter. To wszystko i wiele więcej znajdziesz już teraz w piątym odcinku ESKA xD na ESKA.pl. 

ESKA XD #005
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze