Nowy Matrix, gry które pojawią się w 2022 i najdroższe prezenty na święta. Zobacz 38. odcinek ESKA XD

2021-12-17 18:53
Nowy Matrix, gry które pojawią się w 2022 i najdroższe prezenty na święta. Zobacz 38. odcinek ESKA XD
Autor: RADIO ESKA Nowy Matrix, gry które pojawią się w 2022 i najdroższe prezenty na święta. Zobacz 38. odcinek ESKA XD

Już jest nowy odcinek Waszego ulubionego cyklu ESKA XD. W 38. odsłonie zajrzymy za kulisy serialu Miłość i Przeznaczenie, a także sprawdzimy jakie są najdroższe prezenty na święta Bożego Narodzenia.

Neo nie traci formy. Choć to kolejna odsłona Kultowego Matrixa, Keanu Reeves nie traci wigoru. Zastanawialiście się skąd Neo ma takie umiejętności? Kasia trenowała jak Neo i poznała sekrety formy gwiazdy Hollywood. Złoto, drogie samochody, a może coś jeszcze? A na śniadanie kawior i truskawki. Bajeczne życie poznała Kinga. Wybrała się do Dubaju, żeby przygotować dla Was listę najdroższych świątecznych prezentów. Ceny zwalają z nóg. To będzie szczególny rok dla graczy. Jeszcze nie wystygły świąteczne hity a my już zacieramy ręce. Bo przed nami takie hity jak S.T.A.L.K.E.R. 2 i Dying Light 2. Damian przygotował dla Was TOP 5 gier, w które trzeba zagrać w 2022.Młoda i piękna dziewczyna z biednej rodziny, wychowana przez bogaczy. To przepis na serialowy hit. Natalia przyjrzała się najnowszej produkcji - Miłość i przeznaczenie. Kim są główni bohaterowie? Jacy są aktorzy prywatnie? O tym wszystkim w dzisiejszym odcinku.

ESKA XD #038 - DROGIE PREZENTY, NOWY MATRIX, GRY 2022, MIŁOŚĆ I PRZEZNACZENIE
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze