Ceny paliw, trening z Wersow, serial Zranione ptaki i piosenki Quebonafide. Zobacz 51. odcinek ESKA XD

2022-06-17 16:24
ESKA XD - odcinek 51
Autor: ESKA.pl 51. odcinek programu ESKA XD.

Już jest nowy odcinek Waszego ulubionego cyklu ESKA XD. W 51. odsłonie rozmawiamy o cenach paliw, treningach z Wersow z Ekipy Friza, tureckim serialu pod tytułem Zranione ptaki oraz o ukrytym znaczeniu piosenek rapera Quebonafide. Najnowszy odcinek ESKA XD znajdziecie niżej.

ESKA XD to wasz ulubiony program, w którym nasi prowadzący opowiadają o ciekawostkach ze świata muzyki, kina i telewizji. Nie brakuje także tematów lifestylowych czy sportowych. ESKA XD to wszystko to, co na czasie. Jest już nowy odcinek naszego cyklu. Dlaczego warto go obejrzeć?

ZOBACZ TAKŻE: Beyoncé z płytą roku 2022? Renaissance porwie świat do tańca! [PREMIERA, PIOSENKI]

ESKA XD - odcinek 51

Takie czasy, że ceny paliw szaleją, a inflacja zjada nasze pieniądze. Liczymy każdą złotówkę. Co się bardziej opłaca, samochód z silnikiem diesla czy benzyniak? Odpowiedź w najnowszym odcinku ESKA XD. Prezenterka radiowa Kasia Węsierska podjęła się wielkiego wyzwania i postanowiła odtworzyć trening Wersow. Czy uda jej się zadbać o brzuch i pośladki jak prawdziwa gwiazda youtube'a? Przekonajcie się!

ZRANIONE PTAKI, TRENING WERSOW, WERSY QUEBO, DIESEL VS BENZYNA | ESKA XD #051

Natalia ma dla Was mało znane fakty na temat serialu Zranione ptaki. Ta turecka produkcja rozpala ostatnio polskich telewidzów. Gdzie była kręcona? Dlaczego w Polsce jest więcej odcinków? Odpowiedzi w odcinku. Co między wierszami próbuje nam przekazać Quebonafide w swoich kawałkach. Jego twórczość wziął pod lupę Mati Fuczyło. Sprawdźcie ukryte nawiązania w kawałkach Kuby Grabowskiego.

ZOBACZ TAKŻE: Jurorzy AGT byli zaskoczeni wiekiem Sary James. Nie mogli uwierzyć, że ma 13 lat!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze