ESKA XD - odcinek 51

i

Autor: ESKA.pl 51. odcinek programu ESKA XD.

Ceny paliw, trening z Wersow, serial Zranione ptaki i piosenki Quebonafide. Zobacz 51. odcinek ESKA XD

2022-06-17 16:24

Już jest nowy odcinek Waszego ulubionego cyklu ESKA XD. W 51. odsłonie rozmawiamy o cenach paliw, treningach z Wersow z Ekipy Friza, tureckim serialu pod tytułem Zranione ptaki oraz o ukrytym znaczeniu piosenek rapera Quebonafide. Najnowszy odcinek ESKA XD znajdziecie niżej.

ESKA XD to wasz ulubiony program, w którym nasi prowadzący opowiadają o ciekawostkach ze świata muzyki, kina i telewizji. Nie brakuje także tematów lifestylowych czy sportowych. ESKA XD to wszystko to, co na czasie. Jest już nowy odcinek naszego cyklu. Dlaczego warto go obejrzeć?

ZOBACZ TAKŻE: Beyoncé z płytą roku 2022? Renaissance porwie świat do tańca! [PREMIERA, PIOSENKI]

ESKA XD - odcinek 51

Takie czasy, że ceny paliw szaleją, a inflacja zjada nasze pieniądze. Liczymy każdą złotówkę. Co się bardziej opłaca, samochód z silnikiem diesla czy benzyniak? Odpowiedź w najnowszym odcinku ESKA XD. Prezenterka radiowa Kasia Węsierska podjęła się wielkiego wyzwania i postanowiła odtworzyć trening Wersow. Czy uda jej się zadbać o brzuch i pośladki jak prawdziwa gwiazda youtube'a? Przekonajcie się!

ZRANIONE PTAKI, TRENING WERSOW, WERSY QUEBO, DIESEL VS BENZYNA | ESKA XD #051

Natalia ma dla Was mało znane fakty na temat serialu Zranione ptaki. Ta turecka produkcja rozpala ostatnio polskich telewidzów. Gdzie była kręcona? Dlaczego w Polsce jest więcej odcinków? Odpowiedzi w odcinku. Co między wierszami próbuje nam przekazać Quebonafide w swoich kawałkach. Jego twórczość wziął pod lupę Mati Fuczyło. Sprawdźcie ukryte nawiązania w kawałkach Kuby Grabowskiego.

ZOBACZ TAKŻE: Jurorzy AGT byli zaskoczeni wiekiem Sary James. Nie mogli uwierzyć, że ma 13 lat!