Lanberry zawiedziona Eurowizją 2021. "Trochę smutno mi było"

2021-04-01 12:44
Lanberry zachęca #zostańwdomu i ma 5 sposób na spędzenie czasu! [TYLKO U NAS]
Autor: Universal Music Poland / materiał prasowy Lanberry zachęca #zostańwdomu i ma 5 sposób na spędzenie czasu! [TYLKO U NAS]

Lanberry to jedna z gwiazd, która marzy o udziale w Eurowizji. W tym roku jednak jej się nie udało. Reprezentantem Polski w konkursie, który odbędzie się w Rotterdamie, został gwiazdor TVP Rafał Brzozowski. Piosenkarka skomentowała swoje marzenia i nie kryła, że jest zawiedziona, że to nie ona pojedzie na Eurowizję 2021.

Lanberry to artystka znana z takich hitów jak Piątek, Ostatni Most czy Plan Awaryjny. Jest też mocno powiązana z Eurowizją. Ma na swoim koncie już dwa sukcesy na tym konkursie. Mało osób wie, że to między innymi ona stała za stworzeniem dwóch piosenek, które wygrały Eurowizję Junior - Anyone I Want To Be Roksany Węgiel oraz Superhero Viki Gabor. W związku z tymi sukcesami sama zamarzyła o spróbowaniu swoich sił w konkursie, w tym przypadku tym dla dorosłych. Stworzyła nawet piosenkę i cały koncept. Propozycję wysłała do Telewizji Polskiej, ale ta została odrzucona. Reprezentantem Polski został Rafał Brzozowski. Lanberry w rozmowie z Radiem Eska skomentowała decyzję TVP o odrzuceniu jej piosenki. - Utwór jest już skończony, zamknięty. Czeka na swoją kolej. Trochę smutno mi było, że nie mogłam pokazać tego utworu. Chociaż żeby po prostu zawalczył, żeby mógł pojechać - powiedziała artystka.

Eurowizja 2021 - Te piosenki mogą wygrać konkurs

Lanberry o wyborze Rafała Brzozowskiego

Polska gwiazda nie pozostała także obojętna na wybór Rafała Brzozowskiego na Eurowizję. Choć to nie ona została wybrana, będzie trzymała kciuki za polskiego reprezentanta. - Życzę szczęścia naszemu reprezentantowi. Trzymam kciuki również za pewne konkretne kraje, bo kibicuje mocno Islandii, Finlandii, Litwie, a także Szwajcarii - zdradziła dla Radia Eska. Wygląda więc na to, że Lanberry daje dużo większe szanse na sukces innym państwom niż Polska.

Lanberry - prawdziwe imię, wiek, rodzina, Instagram

Prawdziwe imię i nazwisko Lanberry to Małgorzata Uściłowska. Kobieta urodziła się 2 lutego 1987 w Wyszkowie, a więc aktualnie ma 34 lata. Rodzice wokalistki - pani Henryka i pan Roman Uściłowscy bardzo wspierają swoją uzdolnioną córkę. Lanberry ma również siostrę - Annę. Piosenkarka jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Jej konto na Instagramie to @lanberry.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze