Szachowy boks to najdziwniejszy sport na świecie? Kto lepiej prowadzi auto? Sprawdź 18. odcinek ESKA XD

2021-03-12 14:00
ESKA XD odcinek 18
Autor: RADIO ESKA

ESKA XD po raz kolejny zaskoczy Was ciekawymi informacjami, które przydadzą Wam się w trakcie weekendu. Kolejna odsłona już jest do obejrzenia na ESKA.pl, a w nim między innymi szachowy boks, czyli najdziwniejszy sport na świecie, czy odwieczna wojna płci - kto lepiej prowadzi samochód. Sprawdźcie już teraz 18. Odcinek ESKA XD na ESKA.pl.

ESKA XD odcinek 18. już jest i czeka na to, aż go odpalicie! W najnowszej odsłonie sprawdzamy dla Was kto jest lepszym kierowcom - czy za kółkiem rządzą kobiety czy mężczyźni? Ten temat postanowił zgłębić Marcin Procki. Oprócz tego, Wojtek Góralski sprawdził sport, który jest najdziwniejszym na świecie. O co chodzi? O Szachowy boks lub szachoboks, czyli połączenie walki bokserskiej z partią szachową. Natalia Wolniewicz zabierze nas do centrum crossfitu, która wraz z trenerem pokaże wam od czego zacząć. Czym są WOD-y i jak wygląda typowy trening crossfit? Artur Jarząbek za to wybierze się w kolejnej odsłonie Mobmanii do Chin. Będzie badał powstanie sztucznej gwiazdy!

Sprawdźcie już teraz 18. odcinek ESKA XD i zacznij weekend w dobrym nastroju!

Kobiety kontra mężczyźni | ESKA XD #018
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze