Stranger Things 4 i rajskie wakacje bez śniegu. Zobacz 39. odcinek ESKA XD

2021-12-31 15:00
Stranger Things 4 i rajskie wakacje bez śniegu. Zobacz 39. odcinek ESKA XD
Autor: RADIO ESKA Stranger Things 4 i rajskie wakacje bez śniegu. Zobacz 39. odcinek ESKA XD

Wraca czwarty sezon kultowego już serialu Stranger Things i z tej właśnie okazji, sprawdziliśmy najnowsze informacje dotyczące produkcji Netflixa. Marzycieo rajskich wakacjach bez śniegu? Jeśli tak, to koniecznie zobaczcie 39. odcinek ESKA XD na ESKA.pl.

TikTok to nie tylko apka ze śmiesznymi filmami. Ta popularna platforma to też dobry miejsce, w którym dowiecie się, jak zrobić formę. Kasia sprawdziła to na własnej skórze! Z kolei Natalia opwie wam, co się będzie się klikać w 2022. To będzie rok seriali! Pojawi się kilka nowości, ale także długo wyczekiwane kontynuacje seriali takich jak choćby Stranger Things. A wy, na którą produkcję czekacie najbardziej?

ESKA XD - wszystkie odcinki w jednym miejscu! Czym żyliśmy do tej pory?

Z pewnością znacie kawałek Drenchill ft. Indiiana - What You Say. Ale to nie oni jako pierwsi skomponowali tę melodię. Nuciliście pod nosem Whatcha Say Jasona Derulo? On także nie jest autorem oryginału! Mati dokopał się do przeszłości tego hitu! Macie dosyć zimy? Jeszcze w tym sezonie możecie wybrać się na wakacje, gdzie nie ma śniegu. Kinga sprawdziła, gdzie można się wygrzać i zrelaksować, żeby dobrze zacząć rok. 

ESKA XD #039 - TIKTOK TRENDY 2022, STRANGER THINGS 4, RAJSKIE WAKACJE BEZ ŚNIEGU
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze