Domowe Granie - HARMONOGRAM. Kto, kiedy i o której oglądać koncerty na ESKA.pl?

i

Autor: ESKA.pl Domowe Granie - HARMONOGRAM. Kto, kiedy i o której oglądać koncerty na ESKA.pl?

Domowe Granie - HARMONOGRAM. Kto, kiedy i o której oglądać koncerty na ESKA.pl?

2020-06-25 16:49

Domowe Granie na ESKA.pl - to seria koncertów największych gwiazd polskiej sceny muzycznej i najpopularniejszych internetowych twórców. Kto, kiedy i o której godzinie wystąpi? Koncertowa rozpiska jest już do sprawdzenia!

Domowe Granie - harmonogram koncertów przyda się wszystkim, którzy nie chcą przegapić występu ulubionej gwiazdy. Do waszego pokoju przeniosą się wykonawcy znani z polskiej sceny muzycznej i najpopularniejsi internetowi twórcy. Zagwarantują wam relaks, odpoczynek i muzyczne uniesienia na najwyższym poziomie. Co trzeba zrobić? Wystarczy, że wejdziecie w danym dniu o godzinie 18:00 na www.eska.pl! 

Vize i Tom Gregory - fragment piosenki Never Let Me Down PRZEDPREMIEROWO, tylko na ESKA.pl!

Domowe Granie - koncerty: gdzie oglądać?

Tęsknicie za koncertami? Nie możecie się doczekać aż sytuacja wróci do normalności, a co za tym idzie - imprezy masowe będą mogły się odbywać zgodnie z planem. Dbamy o to, byście wciąż zostali w domu i w cierpliwym oczekiwaniu na szczęśliwe zakończenie koronawirusowej sytuacji - organizujemy dla Was wyjątkową rozrywkę. DomoweGranie, to seria koncertów na ESKA.pl. Usłyszycie największe hity, wyjątkowe przeróbki, a to wszystko w wykonaniu czołowych gwiazd - prosto z ich domu. Wideo z koncertem znajdziecie na samej górze strony głównej ESKA.pl. 

Dajcie znać, że jesteście z nami i swoimi ulubionymi wykonawcami oznaczając #DomoweGranieESKA w postach na Twitterze, Instagramie, Facebooku, TikToku.

Sonda
Domowe Granie - kogo chciałbyś zobaczyć?

Domowe Granie - koncerty: kto i kiedy zagra?

Wykonania piosenek na żywo ekscytują was najbardziej? Tęsknicie za koncertami i jednocześnie jesteście ciekawi, co słychać u popularnych wykonawców? Największe gwiazdy zagrają dla Was - dla słuchaczy Radia ESKA i czytelników ESKA.pl! Za naszym pośrednictwem poczujesz się tak, jakby wielka gwiazda wystąpiła tylko i wyłącznie przed Tobą - na specjalne życzenie. Muzyczne uniesienia na najwyższym poziomie gwarantowane, a artyści z pewnością zaskoczą was przygotowanym repertuarem. Nie zabraknie coverów, kultowych numerów w domowych aranżacjach i wielkich hitów, które znacie z anteny Radia ESKA. To wszystko bez wychodzenia z domu! Wystarczy w danym dniu o godzinie 18:00 wejść na www.ESKA.pl.

Domowe Granie: harmonogram koncertów

Wkrótce poznacie kolejne GWIAZDY. Lista aktualizowana w tym miejscu!