Jula dzieli się pozytywną energią. Wielkie hity artystki w Domowym Graniu

i

Autor: Gorgo Music / materiał prasowy Jula dzieli się pozytywną energią. Wielkie hity artystki w Domowym Graniu

Jula dzieli się pozytywną energią. Wielkie hity artystki w Domowym Graniu

2020-07-01 19:00

Za każdym razem, Milion słów, czy chociażby Nie zatrzymasz mnie - to z tych hitów dała się poznać Jula. Polska wokalistka, która swego czasu wyśrubowała rekord na YouTube - wraz ze swoim zespołem - zagrała w Domowym Graniu na ESKA.pl!

Jula w Domowym Graniu to spełnienie marzeń fanów, którzy są stęsknieni występów wokalistki na żywo. Artystka od wielu lat cieszy się dużym zainteresowaniem, a na jej koncerty przychodzą tysiące osób. 1 lipca 2020 mnóstwo miłośników talentu artystki śledziło jej show na stronie głównej ESKA.pl. Są też tacy, którzy przegapili ekskluzywny występ polskiej wokalistki. Jeśli należysz do jednej z takich osób, to koniecznie nadrób zaległości! Możecie zrobić to w każdej chwili w tym miejscu na ESKA.pl! 

Już teraz poczuj wyjątkową energię słuchając takich hitów, jak: Nie zatrzymasz mnie, Milion słów, czy Za każdym razem - a to wszystko w wersjach, jakich jeszcze nie było! 

Jula dzieli się pozytywną energią. Wielkie hity artystki w Domowym Graniu

Jula - kim jest?

Jula, a tak naprawdę Julita Ratowska. 24-letnia wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów. Można śmiało powiedzieć, że jako pierwsza przetarła szlaki młodym początkującym artystom udowadniając jednocześnie, że do spełnienia marzeń nie potrzebuje specjalnie przygotowanych nagrań demo i pukania od drzwi do drzwi wytwórni muzycznych do których kolejki nie mają końca. Wystarczył Internet.

Śpiewając od najmłodszych lat tzw. covery na różnego rodzaju konkursach/przeglądach piosenki, zdobywając zaszczytne miejsca - nigdy nie myślała, że może stać się osobą, która odmieni polski rynek muzyczny i dla wielu osób stanie się autorytetem, wzorem do naśladowania , a na pewno dla wielu tysięcy osób dowodem na to, że marzenia się spełniają. Wszystko zaczęło się w 2007 roku kiedy Jula postanowiła zarejestrować swój pierwszy autorski utwór.

Sonda
Savage Love to twój HIT LATA 2020?

W styczniu 2012 roku, ukazał się pierwszy teledysk artystki zrealizowany do piosenki pt. Za każdym razem. W bardzo krótkim czasie zebrał on ponad 10 milionów wyświetleń, co wówczas przełożyło się na rekord oglądalności w Polsce na kanale YouTube!