Jesper Jenset prosto ze swojego domu! Megahity w Domowym Graniu ze światową gwiazdą

i

Autor: Sony Music Poland / materiał prasowy Jesper Jenset prosto ze swojego domu! Megahity w Domowym Graniu ze światową gwiazdą

Jesper Jenset prosto ze swojego domu! Megahity w Domowym Graniu ze światową gwiazdą

2020-06-12 13:11

Będziecie oczarowani jego głosem! Jesper Jenset, czyli objawienie muzyczne, za którym stoi polski kompozytor z Krakowa, Gromee - zagra w Domowym Graniu, tylko na ESKA.pl! Światowa gwiazda, którą interesuje się wielu znanych producentów m.in. Alan Walker - wystąpi prosto ze swojego domu w Szwecji. Kiedy i o której godzinie oglądać ekskluzywny koncert Jespera Jenseta? Przekonajcie się sprawdzając szczegóły na ESKA.pl!

Jesper Jenset gwiazdą Domowego Grania! Artysta potwierdził, że zagra specjalny koncert dla słuchaczy Radia ESKA i czytelników ESKA.pl. Prosto ze swojego studia w Molde w Norwegii - tylko i wyłącznie przy akompaniamencie gitary - artysta zaśpiewa swoje solowe hity, ale również nagrania, które stworzył wspólnie z Gromee! Gwarantujemy, że takich wykonań, takiego klimatu jeszcze nie było, więc nie możecie przegapić Domowego Grania z Jesperem Jensetem w roli głównej! Warto wspomnieć, że Jespera odkrył właśnie Gromee, czyli jeden z najpopularniejszych producentów w Polsce. Po raz pierwszy krakowski DJ zaprosił wokalistę do współpracy w 2018 roku, a efektem ich działań jest megahit One Last Time. Artyści z tym numerem objeździli całą Polskę, grając na największych festiwalach. Owoc ich drugiej współpracy poznaliśmy w marcu 2020, kiedy to pojawił się kolejny megahit - Sweet Emotions. Jeśli chodzi o solowe dokonania Jespera, to uwagę warto zwrócić na numer High, Facade, Painkiller, Lies, Red Eyes, a także na Love Me, I'm a Mess.

Zobacz: Domowe Granie - przegapiłeś koncert? Nic straconego, wszystkie występy znajdziesz tutaj!

Jesper Jenset w Domowym Graniu wystąpi już 12 czerwca. Tego dnia, o godzinie 18:00, na samej górze strony głównej Radia ESKA - www.eska.pl - pojawi się player wideo z występem utalentowanego artysty. Zaśpiewa swoje solowe utwory, 

In My Bones w domowej wersji! Ray Dalton z ekskluzywnym występem na ESKA.pl!

Jesper Jenset - kim jest?

Jesper Jenset zyskuje coraz większy rozgłos zarówno w rodzimej Norwegii jak i na całym świecie. W Polsce 23-letni artysta znany jest przede wszystkim ze współpracy z Gromee, jako wokalista w hitu One Last Time oraz w najnowszym singlu Sweet Emotions. Jesper ma w dorobku też wspólne utwory z H.E.R. - jedną z najbardziej cenionych obecnie wokalistek r&b oraz amerykańskim duetem DJ-skim Lost Kings.

Jesper Jenset jest także współautorem nowego singla Alana Walkera - Heading Home, który pojawił się na początku kwietnia. Nie przestaje także tworzyć solowej muzyki - ma na koncie już dwie EP-ki - Vol. 1 i Vol. 2, a już wkrótce ujawni trzeci mini-album. 

Brzmienie Jespera to z jednej strony inspiracje nowoczesnym popem i r&b, z drugiej - muzycznymi klasykami między innymi z wytwórni Motown. Jesper ma też swoją drugą stronę - jest aktywnym sportowcem i jako nastolatek reprezentował nawet Norwegię w gimnastyce! Przyznaje jednak, że to muzyka, dzielenie się nią z fanami oraz występowanie na scenie daje mu energetycznego kopa, mocniejszego niż jakikolwiek sport.

Domowe Granie na ESKA.pl - koncerty, gwiazdy

Domowe Granie z udziałem największych gwiazd polskiej i zagranicznej sceny muzycznej trwa w najlepsze. Za nami wyjątkowy koncert Alicji Szemplińskiej, w czasie którego usłyszeliśmy hit Empires w domowej aranżacji. Zagrał też Michał Szczygieł, Adam Kubera, Patryk Skoczyński i Bartek Kaszuba.

Domowe Granie na ESKA.pl, to również występ Filipa Lato, Zuzy Jabłońskiej oraz gwiazd internetu, czyli Fanki, Sandry Rugały, Ronniego Ferrari, a także Magdy Beredy. Prosto z Seattle zagrał dla was Ray Dalton, czyli wokalista, którego znacie z hitu In My Bones, a wcześniej ze współpracy z Macklemore i norweskim duetem Madcon! Wystąpiła również Dagny, czyli norweska artystka mająca wyjątkowo magnetyczny głos. Z myślą o wszystkich osobach, które tęsknią za koncertami, spotkaniami z ulubionymi artystami i spędzają czas w domu, zaśpiewał również Tom Gregory, który jest nadzieją światowego rynku muzycznego. Nie zabrakło imprezowych setów dla wszystkich fanów klubowych dźwięków. Za deckami pojawił się NRD1, którego kojarzyć możecie z hitowego zespołu Shanguy, a także Skytech - polska siła na światowym rynku muzycznym.

Przegapiliście koncerty w Domowym Graniu? Możecie nadrobić zaległości już teraz!