Dagny oczarowała w Domowym Graniu. W jej głosie zakocha się każdy!

i

Autor: Dagny / Domowe Granie / Universal Music Polska Dagny oczarowała w Domowym Graniu. W jej głosie zakocha się każdy!

Dagny oczarowała w Domowym Graniu. W jej głosie zakocha się każdy!

2020-06-08 19:00

Dagny, czyli jedna z nadziei nadchodzących lat, dała wyjątkowy koncert w Domowym Graniu. Artystka, która ma na koncie hit ze Steve Aokim oraz norweskim duetem SeeB, wykonała swoje utwory z najnowszego albumu. Przegapiliście? Możecie obejrzeć ekskluzywny występ, tylko na ESKA.pl!

Dagny w Domowym Graniu dała popis umiejętności, ale nie tylko! Artystka podzieliła się z widzami pozytywną energią i dobrym humorem. Z uśmiechem na twarzy zaśpiewała swoje ostatnio wydane single promujące pierwszą z dwóch części albumu Strangers/Lovers. Mowa o utworze Somebody, który świetnie sprawdza się na parkiecie. Niepodrabialny wokal Dagny świetnie komponuje się z klawiszami i tanecznym rytmem. Sam numer opowiada o szaleńczym zakochaniu: - Chodziło mi o to wszechogarniające uczucie szczęścia, kiedy wszystko jest bardzo świeże. Miałam szczęście, że przeżyłam coś takiego. Kiedy jestem zakochana, przeżywam wszystko dziesięć razy bardziej niż zwykle. W piosence Somebody chodzi nie tylko o teksy, ale o cały klimat piosenki. Gdy jej słucham, otrzymuję zastrzyk pozytywnej energii i po prostu chcę rzucić się w coś nowego i ekscytującego - opowiedziała Dagny. Norweska gwiazda zaśpiewała także utwór Come Over, który otworzył nowy rozdział w karierze wokalistki. 

Przegapiliście koncert Dagny w Domowym Graniu na ESKA.pl? Nadróbcie zaległości już teraz:

Dagny w Domowym Graniu na ESKA.pl. W jej głosie zakocha się każdy!

Domowe Granie - koncerty na ESKA.pl

Domowe Granie z udziałem największych gwiazd polskiej i zagranicznej sceny muzycznej trwa w najlepsze. Za nami wyjątkowy koncert Alicji Szemplińskiej, w czasie którego usłyszeliśmy hit Empires w domowej aranżacji. Z myślą o wszystkich osobach, które tęsknią za koncertami, spotkaniami z ulubionymi artystami i spędzają czas w domu, zagrał także Tom Gregory, który jest nadzieją światowego rynku muzycznego. Ze specjalnym setem pojawił się NRD1, którego kojarzyć możecie z hitowego zespołu Shanguy, a także Skytech - polska siła na światowym rynku muzycznym. Dużą popularnością cieszył się również występ Michała Szczygła, Adama Kubery, Patryka Skoczyńskiego i Bartka Kaszuby. Domowe Granie na ESKA.pl, to również występ Adama Kubery, Ronniego Ferrari, Filipa Lato, Zuzy Jabłońskiej oraz gwiazd internetu, czyli Fanki, Sandry Rugały, a także Magdy Beredy. Prosto z Seattle zagrał dla was Ray Dalton, czyli wokalista, którego znacie z hitu In My Bones, a wcześniej ze współpracy z Macklemore i norweskim duetem Madcon!