Tym koncertem Zuza Jabłońska oczarowała wszystkich! Ciarki gwarantowane [WIDEO]

i

Autor: ESKA.pl / Zuza Jabłońska Tym koncertem Zuza Jabłońska oczarowała wszystkich! Ciarki gwarantowane [WIDEO]

Tym koncertem Zuza Jabłońska oczarowała wszystkich! Ciarki gwarantowane [WIDEO]

2020-05-01 19:00

Zuza Jabłońska gwiazdą Domowego Grania - to spełnienie marzeń jej fanów, którzy są stęsknieni występów swojej ulubionej artystki. Jedyny taki, akustyczny koncert Zuzy, to również okazja dla wszystkich do dobrej zabawy i poczucia wyjątkowych, koncertowych wrażeń. Przegapiliście występ młodej artystki? Nadróbcie zaległości i obejrzyjcie go w całości - na ESKA.pl!

Zuza Jabłońska oczarowała śpiewając swoje piosenki w akustycznych wersjach. Na początku wykonała premierowo specjalnie dla czytelników ESKA.pl - po raz pierwszy utwór zatytułowany Liczę dni. Druga piosenka w jej setliście to najpopularnieszy jej hit - Powiedz mi to w twarz. Oryginalnie w kawałku pojawia się Jan-Rapowanie, a także Siles. Premiera koncertu młodej gwiazdy, w ramach Domowego Grania, miała miejsce w piątek, 1 maja o godzinie 18:00. Przegapiliście a chcecie zobaczyć elektryzujący występ artystki? Nic straconego, ponieważ już zawsze - możecie go zobaczyć i poczuć koncertowy klimat w tym miejscu!

Zuza Jabłońska w Domowym Graniu. Tymi wykonaniami zrobiła niespodziankę fanom!

Za nami koncerty śpiewających gwiazd internetu, Fanki i Sandry Rugały, za nami też wyjątkowy występ Toma Gregory'ego. 1 maja 2020 na ESKA.pl zaśpiewała Sandra Rugała, a już 4 maja koncertowe emocje zagwarantuje wszystkim Magda Bereda. To nie koniec niespodzianek i obiecujemy kolejne gorące ogłoszenia! 

Sonda
Domowe Granie - kogo chciałbyś zobaczyć?