Bartek Kaszuba, to człowiek orkiestra! Jego koncert w Domowym Graniu zachwyca!

i

Autor: ESKA.pl Bartek Kaszuba, to człowiek orkiestra! Jego koncert w Domowym Graniu zachwyca!

Bartek Kaszuba, to człowiek orkiestra! Jego koncert w Domowym Graniu zachwyca!

2020-05-11 19:00

Bartek Kaszuba wziął do rąk gitarę i wprowadził wszystkich w wyjątkowy nastrój. Jeśli przegapiliście jego koncert podczas Domowego Grania, to przypominamy go - na ESKA.pl!

Bartek Kaszuba w Domowym Graniu zapewnił relaks i sprawił, że akumulatory zostały naładowane na cały tydzień. W jego repertuarze, podczas koncertu dla ESKA.pl, nie zabrakło hitu Give Me Love od Eda Sheerana. To aranżacja, która mamy nadzieję, że zostanie dostrzeżona przez brytyjskiego wokalistę. W gronie utworów, które wykonał Bartek Kaszuba, znalazł się również jego solowy kawałek, który odniósł duży, radiowy i internetowy sukces. Mowa o piosence My, która z pewnością, gdyby została wykonana na PGE Stadionie Narodowym, to z powodzeniem rozpaliłaby 40 tysięcy latarek smartfonów.

Przekonajcie się, że miano polskiego Shawna Mendesa, które nadali Bartkowi internauci - nie jest przypadkowe. Jeśli przegapiliście jego występ w Domowym Graniu na ESKA.pl, możecie go obejrzeć w całości poniżej:

Bartek Kaszuba, to człowiek orkiestra! Jego koncert w Domowym Graniu zachwyca!

Od marca 2020 do waszego pokoju przenoszą się wykonawcy znani z polskiej sceny muzycznej i najpopularniejsi internetowi twórcy. Gwarantują wam relaks, odpoczynek i muzyczne uniesienia na najwyższym poziomie. Co trzeba zrobić? Wystarczy, że wejdziecie w danym dniu o godzinie 18:00 na www.eska.pl!

Sonda
Domowe Granie 2020 - który koncert podobał ci się najbardziej?