NRD1 z Shanguy uwielbia Sanah! Musicie zobaczyć, jak bawił się przy jej hicie Szampan

i

Autor: ESKA.pl / Magic Records Poland NRD1 z Shanguy uwielbia Sanah! Musicie zobaczyć, jak bawił się przy jej hicie Szampan

NRD1 z Shanguy uwielbia Sanah! Musicie zobaczyć, jak bawił się przy jej hicie Szampan

2020-05-08 19:00

NRD1 z zespołu Shanguy wprawia was w imprezowy nastrój! Członek hitowej formacji wziął udział w naszej akcji Domowe Granie i zagrał specjalny set, w którym nie zabrakło największych hitów i remiksów. W jego setliście znalazła się nowa wersja hitu Nelly Furtado, odświeżona odsłona hitu Lykke Li, czy megahit Major Lazer. Był również polski akcent w postaci remiksu singla Szampan, pod którym oryginalnie podpisuje się sanah!

Domowe Granie z udziałem największych gwiazd polskiej i zagranicznej sceny muzycznej nie zwalnia tempa. Z wielką uwagą oglądaliście koncert Alicji Szemplińskiej, w czasie którego zagrała hit Empires w domowej aranżacji. Za nami również występ Toma Gregory'ego, Zuzy Jabłońskiej, a także gwiazd internetu Fanki, Sandry Rugały, a także Magdy Beredy. W najbliższym czasie zagra dla Was polski Shawn Mendes, czyli Bartek Kaszuba. 

Zobacz: sanah - płyta KRÓLOWA DRAM, to nowy rozdział w historii polskiej muzyki pop!

NRD1 z Shanguy, 8 maja 2020, zadbał o dobry nastrój i wprowadził was w imprezowy klimat. Kluby zamknięte, więc set współtwórcy hitowej formacji, to dobra opcja dla wszystkich, którzy tęsknią za zabawą w rytm kawałków w zremiksowanych wersjach. Pamiętajcie jednak, że jeśli impreza, grill, czy domówka, to tylko w rodzinnym gronie. Zobaczcie sami, jak dobrze nasza światowa gwiazda bawiła się w rytm polskiego hitu, za który odpowiada Sanah!

NRD1 z Shanguy z imprezowym setem! Rozkręcił najgorętszą imprezę wiosny 2020!

Do waszego pokoju przenoszą się wykonawcy znani z polskiej sceny muzycznej i najpopularniejsi internetowi twórcy. Gwarantują wam relaks, odpoczynek i muzyczne uniesienia na najwyższym poziomie. Co trzeba zrobić? Wystarczy, że wejdziecie w danym dniu o godzinie 18:00 na www.eska.pl!

Sonda
Domowe Granie - kogo chciałbyś zobaczyć?