Adam Kubera dał popis umiejętności! Występ w Domowym Graniu to prawdziwy HIT!

i

Autor: ESKA.pl Adam Kubera dał popis umiejętności! Występ w Domowym Graniu to prawdziwy HIT!

Adam Kubera dał popis umiejętności! Występ w Domowym Graniu to prawdziwy HIT!

2020-05-27 19:00

Adam Kubera gwiazdą Domowego Grania, co ucieszyło jego fanów. Młody i niezwykle zdolny artysta zagrał premierowo swój najnowszy, pierwszy autorski singiel, Happyend. Jakie jeszcze niespodzianki przygotował? Jeśli przegapiliście jego występ, to możecie obejrzeć go już teraz - na ESKA.pl!

Adam Kubera w Domowym Graniu to spełnienie marzeń jego fanów, którzy licznie udzielają się na jego profilach w mediach społecznościowych. Młody artysta wydał swój pierwszy autorski utwór Happyend i zaśpiewał go podczas występu na ESKA.pl. Był to jeden z pierwszych opublikowanych wykonów tego singla. To wszystko prosto ze swojego pokoju! Swój talent pokazał także wykonując piosenkę Plans, a także cover utworu Save Yourself, za który oryginalnie odpowiada Kaleo. Uczestnik drugiej edycji The Voice Kids nie bez powodu określony został przez widzów polskim Jamesem Arthurem.

Adam Kubera to nadzieja polskiej sceny młodzieżowej - jego głosu nie da się zapomnieć. Jeśli nie znaliście go wcześnie, to polecamy jego koncert w ramach Domowego Grania. Odpalcie już teraz i nadróbcie muzyczne zaległości. 

Adam Kubera dał popis umiejętności! Występ w Domowym Graniu to prawdziwy HIT!

Adam Kubera - kim jest?

Zdolny, przystojny i wrażliwy – tak w skrócie można opisać 17-letniego Adama Kuberę. Uwielbia śpiewać ballady, do których akompaniuje sobie na gitarze. Pasję do instrumentu odziedziczył po tacie. Sam również pisze piosenki, najchętniej o miłości. 

Urodzony w Warszawie Adam wychował się w muzykalnej, ale nie mającej wcześniej żadnych tradycji muzycznych rodzinie. Jego pierwszą pasją były sztuki walki, które z powodzeniem trenuje od 11 lat. W wieku 10 lat zaczął odkrywać w sobie pociąg do muzyki. Sam nauczył się grać na gitarze i na pianinie. Przy wsparciu rodziców trafił na lekcje śpiewu do lokalnego domu kultury. Dziś Adam ma 17 lat, sam pisze i komponuje swoje piosenki. Reprezentuje nowe pokolenie artystów, którzy świadomie budują drogę artystyczną, tworząc idealną równowagę między obecnością fizyczną a cyfrową.

Domowe Granie z udziałem największych gwiazd polskiej i zagranicznej sceny muzycznej trwa w najlepsze. Za nami wyjątkowy koncert Alicji Szemplińskiej, w czasie którego usłyszeliśmy hit Empires w domowej aranżacji. Z myślą o wszystkich osobach, które tęsknią za koncertami, spotkaniami z ulubionymi artystami i spędzają czas w domu, zagrał także Tom Gregory, który jest nadzieją światowego rynku muzycznego. Ze specjalnym setem pojawił się NRD1, którego kojarzyć możecie z hitowego zespołu Shanguy, a także Skytech - polska siła na światowym rynku muzycznym. Dużą popularnością cieszył się również występ Patryka Skoczyńskiego i Bartka Kaszuby. Domowe Granie na ESKA.pl, to również występ Adama Kubery, Ronniego Ferrari, Zuzy Jabłońskiej oraz gwiazd internetu, czyli Fanki, Sandry Rugały, a także Magdy Beredy. Prosto z Seattle zagrał dla was Ray Dalton, czyli wokalista, którego znacie z hitu In My Bones, a wcześniej ze współpracy z Macklemore i norweskim duetem Madcon!