Michał Szczygieł z premierową piosenką Tak jak chcę. Podczas Domowego Grania oczarował wszystkich!

i

Autor: Domowe Granie - ESKA.pl Michał Szczygieł z premierową piosenką Tak jak chcę. Podczas Domowego Grania oczarował wszystkich!

Michał Szczygieł z premierową piosenką Tak jak chcę. Podczas Domowego Grania oczarował wszystkich!

2020-05-29 19:00

Koncert utalentowanego artysty w ramach Domowego Grania za nami! Michał Szczygieł bez wątpienia rozgrzał wirtualną scenę i zachwycił widzów. Nie tylko zaśpiewał swoją nową, premierową piosenkę Tak jak chcę, ale również inne hity. Przegapiliście? Nic się nie stało! Obejrzyjcie powtórkę koncertu już teraz na ESKA.pl.

Domowe Granie to idealna propozycja dla wszystkich fanów dobrej muzyki oraz ciekawych i popularnych wykonawców. Kolejną gwiazdą, która zagrała na naszej wirtualnej scenie był Michał Szczygieł. Podczas Domowego Grania artysta rozgrzał scenę do czerwoności! Jego wyjątkowy występ, który odbył się 29 maja o godzinie 18:00 na ESKA.pl, dostarczył wielu muzycznych wrażeń i przede wszystkim dobrą rozrywkę. Większość z Was może kojarzyć Michała z programu talent-show The Voice of Poland. Utalentowany, młody artysta wystąpił w ósmej edycji i zajął wtedy 3. miejsce. Rok później, czyli w 2018 roku, okrzyknięto go nowym objawieniem muzycznym, a dodatkowo wokalista wydał swój singiel Nic tu po mnie. Niedawno, bo 27 maja 2020 roku, miała miejsce premiera najnowszego kawałka oraz teledysku pt. Tak jak chcę.

Podczas Domowego Grania Michał Szczygieł nie tylko wykonał swój najnowszy, premierowy kawałek Tak jak chcę, ale również zaśpiewał megahit Nilla Horana - Nice To Meet Ya. Jeśli przegapiliście występ utalentowanego artysty, to nie musicie się martwic! Możecie obejrzeć go w całości poniżej. Uśmiech i dobra zabawa gwarantowane!

Michał Szczygieł z premierowym wykonaniem Tak jak chcę! Występ w Domowym Graniu na ESKA.pl!

Domowe Granie - koncerty

Jeśli przegapiliście koncert Waszej ulubionej gwiazdy, to nic straconego! Powtórki obejrzycie wyłącznie na ESKA.pl. Odszukajcie swojego idola i poprawcie sobie humor słuchając dobrej muzyki!

Sonda
Domowe Granie 2020 - który koncert podobał ci się najbardziej?