Magda Bereda

i

Autor: ESKA

Hit Quebonafide w niezwykłej wersji. Domowe Granie Magdy Beredy pełne muzycznych niespodzianek!

2020-05-04 19:00

Za nami kolejny koncert w ramach akcji ESKA Domowe Granie. Tym razem, swoje największe hity i nie tylko zaśpiewała doskonale znana wam Magda Bereda. Wokalistka, której talent doceniły setki tysięcy internautów pokazała, co potrafi. Nie zabrakło wielu muzycznych niespodzianek! Koncert w całości możecie obejrzeć już teraz na ESKA.pl.

Magda Bereda - koncert w ramach Domowego Grania na ESKA.pl na pewno będzie spełnieniem marzeń dla wszystkich fanów jej talentu. Wokalistka, która z powodzeniem kontynuuje swą muzyczną karierę, zasłynęła w sieci ponad siedem lat temu. Od tamtej pory, Magda wielokrotnie zaskakuje swoich widzów autorskimi kompozycjami, zachwycającymi coverami oraz filmikami z gościnnym udziałem popularnych gwiazd muzyki. Również podczas Domowego Grania na ESKA.pl nie zabrakło muzycznych niespodzianek! Artystka wykonała nie tylko utwory ze swojego repertuaru, w tym najnowszy Over The Sea, ale również doskonale znane piosenki z katalogu polskich i zagranicznych wykonawców.

Domowe Granie na ESKA.pl to najlepsze koncerty największych gwiazd muzyki zupełnie za darmo, które z pewnością przyniosą wam wiele radości w czasie przymusowej kwarantanny. W poprzednich odsłonach, dla czytelników serwisu zaśpiewali między innymi Zuza Jabłońska, Sandra Rugała, FANKA oraz pochodzący z Anglii wokalista Tom Gregory. W poniedziałek 4 maja, nasz cykl swoim show uświetniła Magda Bereda. Jeśli przegapiliście koncert bądź jeszcze raz chcielibyście przeżyć te emocje - mamy świetną wiadomość! Znajdziecie go w całości już teraz na ESKA.pl.

Sonda
Domowe Granie - kogo chciałbyś zobaczyć?

Magda Bereda - Domowe Granie

Występ Magdy Beredy na pewno wzruszy wszystkich jej fanów! Młoda artystka wykonała w sumie pięć piosenek - dwa covery i trzy utwory zapowiadające jej debiutancki album, o którym również opowiedziała podczas koncertu w ramach Domowego Grania. Magda zaśpiewała SZUBIENICAPESTYCYDYBROŃ Quebonafide w zupełnie innej od oryginału wersji oraz singiel Adore You Harry'ego Stylesa, do czego zainspirowała ją... Roksana Węgiel. Nie zabrakło też piosenek Łatwiej, W niepewność oraz Over The Sea.

Domowe Granie: Magda Bereda