Marcin Sójka oczarował swoim głosem i energią. Magiczny występ w Domowym Graniu

i

Autor: ESKA.pl / Universal Music Poland Marcin Sójka oczarował swoim głosem i energią. Magiczny występ w Domowym Graniu

Marcin Sójka oczarował swoim głosem i energią. Magiczny występ w Domowym Graniu

2020-05-18 19:00

Marcin Sójka w Domowym Graniu na ESKA.pl! Zwycięzca The Voice of Poland 9 zaśpiewał swoje największe hity, czyli Zaskakuj mnie, a także Lepiej. Wykonał również sentymentalne kawałki, które pochodzą z płyty Kilka Prawd. Jeśli przegapiliście, to zobaczcie występ - na ESKA.pl!

Marcin Sójka to zwycięzca 9. edycji The Voice of Poland i zdobywca Karolinki, czyli głównej nagrody publiczności na 56. KFPP w Opolu 2019. Kilka Prawd, czyli tytuł debiutanckiego krążka artysty, śmiało można uznać za jego życiowe credo. Wokalista dał się poznać szerszej publiczności jako równy gość obdarzony niezwykłym darem - głosem, który zjednał mu miliony wielbicieli. Kto śledzi poczynania Marcina i dobrze zna jego pierwsze single: Zaskakuj mnie, Dalej, Lepiej i Wróć, ten wie, że Sójka, choć jest samoukiem, hołduje starej dobrej szkole muzycznej, stawiając przede wszystkim na melodię i harmonię. Udowodnił to również podczas koncertu w ramach Domowego Grania na ESKA.pl!

Zobacz: Domowe Granie - HARMONOGRAM. Kto, kiedy i o której oglądać koncerty na ESKA.pl?

Marcin Sójka śpiewa od zawsze. Jako kilkulatek został doceniony przez ikony teatru muzycznego w Polsce, Janusza Józefowicza oraz Janusza Stokłosę, i zagrał w musicalu Piotruś Pan. Z muzyką jest związany zawodowo, ponieważ w rodzinnych Siedlcach pracuje w Centrum Kultury i Sztuki jako realizator dźwięku. W muzyce najbardziej ceni harmonię, melodie i żywe instrumenty, a jego guru wokalnym na zawsze pozostanie Zbigniew Wodecki. Kiedy pojawił się w programie The Voice of Poland i podczas przesłuchań w ciemno wykonał Czas nas uczy pogody z repertuaru Grażyny Łobaszewskiej i Stanisława Sojki, jurorzy i publiczność wprost rozpłynęli się, a potem już było z górki - podbił serca wszystkich interpretacją każdego wykonywanego utworu, np. Niewiele ci mogę dać - Perfectu. Jeśli nie widzieliście jego ekskluzywnego występu podczas Domowego Grania, nadróbcie zaległości. "Rozpłynięcie" gwarantowane!

Marcin Sójka w Domowym Graniu! Poczujcie koncertowy klimat

Domowe Granie z udziałem największych gwiazd polskiej i zagranicznej sceny muzycznej trwa w najlepsze. Za nami wyjątkowy koncert Alicji Szemplińskiej, w czasie którego usłyszeliśmy hit Empires w domowej aranżacji. Z myślą o wszystkich osobach, które tęsknią za koncertami, spotkaniami z ulubionymi artystami i spędzają czas w domu, zagrał także Tom Gregory, który jest nadzieją światowego rynku muzycznego. Ze specjalnym setem pojawił się NRD1, którego kojarzyć możecie z hitowego zespołu Shanguy, a także Skytech - polska siła na światowym rynku muzycznym. Dużą popularnością cieszył się również występ Patryka Skoczyńskiego i Bartka Kaszuby. Domowe Granie na ESKA.pl, to również występ Zuzy Jabłońskiej oraz gwiazd internetu, czyli Fanki, Sandry Rugały, a także Magdy Beredy.

Kolejną gwiazdą, która wystąpi w ramach Domowego Grania na ESKA.pl jest Ray Dalton!

Zobacz: RAY DALTON w Domowym Graniu! Gwiazda hitu Can't Hold Us, Don't Worry i In My Bones wystąpi na ESKA.pl!