Domowe Granie - Bartek Deryło z The Voice of Poland zaśpiewa dla swoich fanów! Kiedy i o której koncert?

i

Autor: screen z YouTube/The Voice of Poland Domowe Granie - Bartek Deryło z The Voice of Poland

Domowe Granie - Bartek Deryło z The Voice of Poland zaśpiewa dla swoich fanów! Kiedy i o której koncert?

2020-06-24 10:16

Domowe Granie to fenomenalne koncerty, na których możecie dobrze się bawić. Ulubione dźwięki, a do tego znane gwiazdy to idealne połączenie na nudne wieczory. Kolejnym artystą, który wystąpi podczas Domowego Grania jest młody wokalista Bartek Deryło. Kiedy i gdzie zagra swój koncert? Szczegóły zdradzamy na ESKA.pl.

Domowe Granie - Bartek Deryło zaśpiewa dla swoich fanów! Kiedy i o której koncert? Muzyczne wydarzenie, jakim jest Domowe Granie, gości na ESKA.pl już jakiś czas i cieszy się sporym powodzeniem. Koncerty gwiazd z ich domów, czy też mieszkań to idealna okazja na oryginalną rozrywkę oraz pokonanie wieczornej nudy. Dodatkowo to niepowtarzalna okazja, aby posłuchać swoich ulubionych, muzycznych artystów na żywo i razem z nimi zaśpiewać ich najpopularniejsze kawałki. Domowe Granie to także alternatywa dla wszystkich fanów dobrych brzmień. Poprzez pandemię koronawirusa, wiele muzycznych wydarzeń zostało odwołanych, a niektóre nadal się nie odbywają - dlatego przychodzimy wam z pomocą. Kolejną gwiazdą naszej wirtualnej sceny będzie młody wokalista, którego możecie kojarzyć z programu talent-show The Voice of Poland. Bartek Deryło od 7 roku życia pasjonuje się muzyką i gra na skrzypcach. Niedawno artysta o wielkim głosie, wydał singiel zatytułowany Deszcz.

W ramach Domowego Grania już wkrótce będziecie mogli usłyszeć Bartka w oryginalnych brzmieniach. Kiedy i o której wystąpi młody artysta? Sprawdźcie już teraz szczegóły Domowego Grania z jego udziałem.

Domowe granie: Skytech porywa energetycznym setem!

Domowe Granie - kiedy wystąpi Bartek Deryło?

Bartek Deryło podczas Domowego Grania z pewnością zaskoczy swoich wielbicieli. Nie tylko zaśpiewa swoją ostatnio wydaną piosenkę Deszcz, ale również inne kawałki, które z pewnością znacie. Koncert młodego artysty będzie miał miejsce w piątek 26 czerwca 2020 roku, o godzinie 18:00 na stronie głównej ESKA.pl. Koniecznie ustawcie sobie przypomnienie, ponieważ nie możecie przegapić wyjątkowego show Bartka!

Sonda
Domowe Granie 2020 - który koncert podobał ci się najbardziej?