Domowe Granie - Bartek Deryło z The Voice of Poland zaśpiewa dla swoich fanów! Kiedy i o której koncert?

2020-06-24 10:16
Domowe Granie - Bartek Deryło z The Voice of Poland zaśpiewa dla swoich fanów! Kiedy i o której koncert?
Autor: screen z YouTube/The Voice of Poland Domowe Granie - Bartek Deryło z The Voice of Poland

Domowe Granie to fenomenalne koncerty, na których możecie dobrze się bawić. Ulubione dźwięki, a do tego znane gwiazdy to idealne połączenie na nudne wieczory. Kolejnym artystą, który wystąpi podczas Domowego Grania jest młody wokalista Bartek Deryło. Kiedy i gdzie zagra swój koncert? Szczegóły zdradzamy na ESKA.pl.

Domowe Granie - Bartek Deryło zaśpiewa dla swoich fanów! Kiedy i o której koncert? Muzyczne wydarzenie, jakim jest Domowe Granie, gości na ESKA.pl już jakiś czas i cieszy się sporym powodzeniem. Koncerty gwiazd z ich domów, czy też mieszkań to idealna okazja na oryginalną rozrywkę oraz pokonanie wieczornej nudy. Dodatkowo to niepowtarzalna okazja, aby posłuchać swoich ulubionych, muzycznych artystów na żywo i razem z nimi zaśpiewać ich najpopularniejsze kawałki. Domowe Granie to także alternatywa dla wszystkich fanów dobrych brzmień. Poprzez pandemię koronawirusa, wiele muzycznych wydarzeń zostało odwołanych, a niektóre nadal się nie odbywają - dlatego przychodzimy wam z pomocą. Kolejną gwiazdą naszej wirtualnej sceny będzie młody wokalista, którego możecie kojarzyć z programu talent-show The Voice of Poland. Bartek Deryło od 7 roku życia pasjonuje się muzyką i gra na skrzypcach. Niedawno artysta o wielkim głosie, wydał singiel zatytułowany Deszcz.

W ramach Domowego Grania już wkrótce będziecie mogli usłyszeć Bartka w oryginalnych brzmieniach. Kiedy i o której wystąpi młody artysta? Sprawdźcie już teraz szczegóły Domowego Grania z jego udziałem.

Domowe granie: Skytech porywa energetycznym setem!

Domowe Granie - kiedy wystąpi Bartek Deryło?

Bartek Deryło podczas Domowego Grania z pewnością zaskoczy swoich wielbicieli. Nie tylko zaśpiewa swoją ostatnio wydaną piosenkę Deszcz, ale również inne kawałki, które z pewnością znacie. Koncert młodego artysty będzie miał miejsce w piątek 26 czerwca 2020 roku, o godzinie 18:00 na stronie głównej ESKA.pl. Koniecznie ustawcie sobie przypomnienie, ponieważ nie możecie przegapić wyjątkowego show Bartka!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze