Filip Lato zaśpiewał megahit The Weeknd. Ten wykon w Domowym Graniu to Mount Everest muzyki!

i

Autor: ESKA.pl Filip Lato zaśpiewał megahit The Weeknd. Ten wykon w Domowym Graniu to Mount Everest muzyki!

Filip Lato zaśpiewał megahit The Weeknd. Ten wykon w Domowym Graniu to Mount Everest muzyki!

2020-06-03 19:00

Filip Lato gwiazdą Domowego Grania! Wokalista dając ekskluzywny koncert dla ESKA.pl z pewnością dał się poznać o zupełnie nowej strony. Jeśli przegapiliście, to koniecznie nadróbcie zaległości i obejrzyjcie całość już teraz!

Filip Lato w Domowym Graniu oczarował śpiewając swój własny repertuar, ale również zaskoczył wykonując nową wersję wielkiego hitu, który doskonale znacie z anteny Radia ESKA. Mowa o singlu Blinding Lights, z którym The Weeknd, czyli oryginalny wykonawca, pobił nowy rekord streamów w 2020. Warto zdradzić, że piosenka w wersji oryginalnej w jeden dzień przekroczyła 8,5 mln odtworzeń w internetowych sklepach muzycznych. Od 3 czerwca 2020 dużą popularnością w Polsce cieszyć będzie wersja, za którą odpowiada właśnie Filip Lato. Razem ze swoim zespołem dał czadu!

Zobacz: Domowe Granie - przegapiłeś koncert? Nic straconego, wszystkie występy znajdziesz tutaj!

Filip Lato, czyli wokalista, którego możecie znać z The Voice of Poland czy też Twoja Twarz Brzmi Znajomo,  Oprócz tego specjalnie dla czytelników ESKA.pl i słuchaczy Radia ESKA zaśpiewał hit Halo Ziemia i Krawiec. Co jeszcze? Przekonajcie się sami odpalając wideo poniżej. Dobra zabawa gwarantowana!

Filip Lato zaśpiewał megahit The Weeknd. Ten wykon w Domowym Graniu to Mount Everest muzyki!

Domowe Granie z udziałem największych gwiazd polskiej i zagranicznej sceny muzycznej trwa w najlepsze. Za nami wyjątkowy koncert Alicji Szemplińskiej, w czasie którego usłyszeliśmy hit Empires w domowej aranżacji. Z myślą o wszystkich osobach, które tęsknią za koncertami, spotkaniami z ulubionymi artystami i spędzają czas w domu, zagrał także Tom Gregory, który jest nadzieją światowego rynku muzycznego. Ze specjalnym setem pojawił się NRD1, którego kojarzyć możecie z hitowego zespołu Shanguy, a także Skytech - polska siła na światowym rynku muzycznym. Dużą popularnością cieszył się również występ Michała Szczygła, Adama Kubery, Patryka Skoczyńskiego i Bartka Kaszuby. Domowe Granie na ESKA.pl, to również występ Adama Kubery, Ronniego Ferrari, Zuzy Jabłońskiej oraz gwiazd internetu, czyli Fanki, Sandry Rugały, a także Magdy Beredy. Prosto z Seattle zagrał dla was Ray Dalton, czyli wokalista, którego znacie z hitu In My Bones, a wcześniej ze współpracy z Macklemore i norweskim duetem Madcon!

Już w piątek, 5 czerwca 2020, zagrają dla Was siostry Tracz, czyli półfinalistki The Voice Kids!